Ktoś podpalił budynek dawnej drożdżowni?

straż (fot. tcz.pl)
Tczew - Ktoś podpalił budynek dawnej drożdżowni?
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 3. do 9. stycznia zanotowano łącznie 17 zdarzeń, z czego 6 stanowią pożary, 10 miejscowe zagrożenia oraz 1 alarm fałszywy.

06.01.2011 r. Zajączkowo Tczewskie - wypadek

Na drodze krajowej nr 91 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych - audi i daewoo. W zdarzeniu ranne zostały 2 osoby. Przyczyną było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. W działaniach brały udziały udział 3 zastępy z JRG Tczew.

06.01.2011 r. Tczew ul. Bałdowska - pożar altany

Do pożaru doszło na działkach ogrodniczych. Spaleniu uległa cała altana. Prawdopodobną przyczyną było podpalenie. W działaniach brały udział 3 zastępy z JRG Tczew

08.01.2011 r. Tczew ul. Za Dworcem - pożar budynku

W momencie przybycia jednostek straży na miejsce zdarzenia, pożarem objęte było ok. 100 m2 dachu opuszczonego budynku po byłej drożdżowni. Działania prowadzono z użyciem drabiny mechanicznej SD-37. Przyczyną pożaru było prawdopodobnie podpalenie. Osób poszkodowanych nie stwierdzono. W działaniach brały udział 4 zastępy z JRG Tczew.
Drukuj
Prześlij dalej