Dwie osoby ranne w motocyklowym wypadku

Zlot motocykli (fot. tcz.pl)
Tczew - Dwie osoby ranne w motocyklowym wypadku
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 30. maja do 5. czerwca zanotowano łącznie 60 zdarzeń, z czego 16 stanowią pożary, 42 miejscowe zagrożenia oraz 2 alarmy fałszywe.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Ważniejsze zdarzenia

01.06.2011r. Liniewko - wypadek

Do wypadku doszło o ósmej rano w miejscowości Liniewko. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano rozbity samochód osobowy VW Golf, który zderzył się z samochodem ciężarowym marki Volvo. Kierowcy pojazdu VW pogotowie udzieliło pomocy medycznej. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zbiornika LPG w samochodzie osobowym oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych. W działaniach brał udział 1 zastęp OSP Swarożyn oraz 2 zastępy JRG Tczew.

04.06.2011r. Subkowy, 51 km drogi krajowej nr 91 - wypadek

Na miejscu zdarzenia zastano motocykl, który uderzył w samochód osobowy. Ranne w wypadku zostały dwie osoby podróżujące motocyklem. Pomocy poszkodowanym udzieliła załoga karetki pogotowia. Zabezpieczono miejsce zdarzenia, odłączono akumulatory w obu pojazdach. W działaniach brały udział 2 zastępy OSP Subkowy oraz 2 zastępy JRG Tczew.

04.06.2011r. Tczew, ul. Wybudowanie - pożar mieszkania

Przed godziną 9 rano otrzymano zgłoszenie o pożarze mieszkania. Na miejscu zdarzenia zastano wydobywające się kłęby ciemnego dymu z mieszkania przez wybite okno. Zabezpieczono teren akcji. Strażacy w sprzęcie ochrony dróg oddechowych podali prąd gaśniczy w natarciu. Po ugaszeniu pożaru oddymiono mieszkanie. W działaniach brały udział 3 zastępy JRG Tczew.

Drukuj
Prześlij dalej