"Życie po czterdziestce" - trwa program profilaktyczny

Spotkania mają sporą rzeszę sympatyków (fot. nadesłane do redakcji)
Tczew - "Życie po czterdziestce" - trwa program profilaktyczny
W siedzibie Fundacji dla Tczewa odbyło się spotkanie inaugurujące program profilaktyki zdrowotnej realizowany przez organizację wspólnie z tczewskim Starostwem Powiatowym i Bankiem Spółdzielczym. Przedsięwzięcie "Życie po czterdziestce dla Kobiet i Mężczyzn" ma pomóc jego uczestnikom zdrowo żyć i realizować swoje pasje.

Na najbliższe tygodnie zaplanowano m. in. spotkania z lekarzami specjalistami, o czym informuje prezeska fundacji Wiesława Quella. Z uczestnikami programu spotkał się już m. in. Krzysztof Płóciennik, który przedstawił problem dolegliwości związanych z układem kostnym. Zaprosił także na najbliższe spotkanie na temat zdrowej żywności. Z kolei Wioletta Huk przedstawiła propozycje na najbliższe zajęcia manualne techniką decoupage. Spotkanie umiliła muzyka akordeonowa w wykonaniu utalentowanej młodzieży, uczniów szkół muzycznych w Tczewie i Pelplinie - Bartka Drozda i Pawła Kuniszewskiego. Z uczestnikami projektu spotkała się również Marzena Mrozek, wiceprezes Tczewskiego Centrum Zdrowia, która opowiedziała o zmianach, o sprzęcie i wyposażeniu, jakim dysponuje tczewski szpital, a także o planach i nowych pomysłach oraz doraźnych rozwiązaniach, które mają się polepszyć warunki, dostęp i obsługę pacjentów.

Kiedy spotkania w Fundacji?

• poniedziałki i wtorki 17.15 - zajęcia ruchowe usprawniające kręgosłup i stawy
• poniedziałki 18:15 - zajęcia manualne, muzykoterapia
zajęcia Nordic Walking od maja 2010
• 8 kwietnia, godz.18:15 "Zdrowa żywność" - Krzysztof Płóciennik
• 16 kwietnia, godz. 18:15 "Zadbaj o swoje zdrowie", lek. Krzysztof Kopczyński
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +4

  hehehe

  08.04.2010, 09:19

  ...

  dobre, foto przypomina mi trochę spotkania w piwnicy przy Alternatywy 4 :))) ale Anioła coś nie widzę :)))

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • -3

  tcz45

  08.04.2010, 14:48

  Ojej

  ale kobiet, może to 8 marca był..?

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • hehehe

  09.04.2010, 12:04

  ...

  sądząc po minach to prawdopodobne :)))

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.