Gniew. Uruchomiono punkt konsultacyjny programu "Czyste powietrze"

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Gniew. Uruchomiono punkt konsultacyjny programu "Czyste powietrze"
W gniewskim urzędzie uruchomiony został punkt konsultacyjny programu Czyste Powietrze. Mieszkańcy miasta i gminy Gniew uzyskają w nim pomoc w zakresie składania wniosków i uzyskania dofinansowania w ramach programu. Pomocy udzielają wykwalifikowani urzędnicy, którzy wspierają zainteresowanych w całym procesie - od aplikacji aż po rozliczenie projektu.
 
Celem programu Czyste Powietrze jest zmniejszenie emisji zanieczyszczeń do powietrza przez dofinansowanie wymiany nieefektywnych źródeł ciepła. Program skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami bądź współwłaścicielami budynków mieszkalnych jednorodzinnych lub wydzielonych lokali mieszkalnych.
 
W punkcie konsultacyjnym w Gniewie: 

- uzyskasz informacje o programie i zasadach składania wniosku o dofinansowanie;

- znajdziesz materiały informacyjne o programie;
- sprawdzisz, czy kwalifikujesz się do udziału w programie;
- uzyskasz pomoc w zakresie przygotowywania wniosku o dofinansowanie,
- skorzystasz z bezpiecznego pod względem poufności i ochrony danych osobowych stanowiska komputerowego z dostępem do Internetu, gdzie będziesz mógł złożyć wniosek online i wydrukować kopię dokumentów;
- złożysz Wniosek o dofinansowanie w wersji papierowej;
- uzyskasz pomoc przy rozliczeniu przyznanego dofinansowania, przy poprawnym wypełnianiu wniosku o płatność oraz kompletowaniu wymaganych załączników.
Punkt konsultacyjny działa w ramach porozumienia Gminy Gniew z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Konsultacje z pracownikiem punktu są możliwe w środy, w godzinach 10:00 - 17:00 oraz w piątki, w godzinach 11:00 - 14:00.
 
Konsultacje prowadzone są osobiście, po uprzednim umówieniu wizyty telefonicznie, w Urzędzie Miasta i Gminy Gniew, w pokoju nr 206 lub telefonicznie, pod numerami tel. 58 530 79 70, 58 530 79 72.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +1

  JAN_gość_gość_gość_gość

  30.07.2021, 07:48

  x

  Co tu konsultować Dofinansować zakup kotła i po temacie i na to nie potrzeba zatrudniac konsultanta

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx8.xx2 
 • ŚWIADOMOŚĆ_gość

  31.07.2021, 13:09

  BROŃ BIOLOGICZNA

  tnij.tcz.pl/?u=651e92 KTO SIĘ BOI PRAWDY, TEN JEST SYNEM CIEMNOŚCI, A OJCEM JEGO JEST DIABEŁ !!!

  Odpowiedz
  IP: 37.128.xx7.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.