Zgłoś kandydata do Kapituły

Starosta (fot. tcz.pl)
Tczew - Zgłoś kandydata do Kapituły
Jeszcze do 13. lutego br. można zgłaszać kandydatów na członków Kapituły Nagród Starosty Tczewskiego w dziedzinie kultury i sportu. Termin został właśnie przedłużony.

Kandydatów do kapituły w dziedzinie sportu mogą zgłaszać kluby i organizacje sportowe, które działają na terenie Powiatu Tczewskiego. Każdy klub lub organizacja ma prawo zgłosić jednego kandydata. Kandydatów do Kapituły Nagród Starosty Tczewskiego w dziedzinie twórczości artystycznej oraz upowszechniania i ochrony kultury mogą zgłaszać organizacje i instytucje działające w zakresie upowszechniania kultury na terenie Powiatu Tczewskiego. Każda instytucja bądź organizacja ma prawo zgłosić jednego kandydata.

- Termin zgłaszania kandydatur upływa 13 lutego br. Datą wiążącą jest data wpływu wniosku do Biura Obsługi Klienta w Starostwie Powiatowym w Tczewie, (ul. Piaskowa 2, 83 - 110 Tczew).
Szczegółowy regulamin pracy obu Kapituł można znaleźć w Uchwale Nr XVIII/101/11 Rady Powiatu Tczewskiego z dnia 30 grudnia 2011 r. w sprawie przyznawania nagród i wyróżnień w dziedzinie sportu oraz w Uchwale nr XVIII/100/11 Rady Powiatu Tczewskiego z dnia 30 grudnia 2011 r. w sprawie przyznawania nagród i wyróżnień za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej oraz upowszechniania i ochrony kultury. - informują pracownicy starostwa.

Treść uchwał dostępna jest na stronie www.bip.powiat.tczew.pl w zakładce Rada Powiatu Tczewskiego/Uchwały Rady/2011.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +18

  mieczyslaw

  02.02.2012, 03:21

  Kandydaci

  Można by zgłosić - Wiórka z ekipą, tyle że oni nie ani "kulturalni", ani sportowcy, lecz mimo wszystko, nieźli artyści :D

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +6

  _gość

  02.02.2012, 08:21

  Może rzeczywiście będziemy oglądać zawody, w których Wiórek z teamem wezmą udział. Mam na myśli konkurencję: Najszybszy wyborczy lot w dół.

  Cytuj
  IP: 79.188.xx3.xx4 
 • ola_gość

  02.02.2012, 14:20

  w treści artykułu jest informacja że termin został wydłużony... z jakiego powodu?

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx1.xx2 
 • +1

  gośc_gość

  02.02.2012, 19:20

  za sport

  za sport zgłaszam Pana Ryszarda z Fundacji OLIMP za super spływy kajakowe i wyjazdy w ferie na narty w góry , fajne wyjazdy i super zorganizowane oraz Pana Irka z I LO za SKS dla nas i grę w kosza

  Odpowiedz
  IP: 159.205.xx0.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia