Kino Helios. Bilety już rozdane

Kino Helios w Tczewie (fot. SmartFotos)
Tczew - Kino Helios. Bilety już rozdane
Dopadła Cię nuda? Weź udział w naszym konkursie i zdobądź bilet do kina - do wygrania 4 wejściówki na dowolny film. Kto pierwszy, ten lepszy.

Bilet należy zrealizować w tczewskim kinie (ul. Pomorska 1). Rezerwacja tel.: 58 777 26 16, rezerwacja miejsc on-line: www.helios.pl. Zaproszenie nie obowiązuje na seanse w technologii 3D, maratony filmowe oraz festiwale filmowe. Bilet należy zrealizować do 15. lutego
Konkurs

Mamy dla Państwa cztery bilety na dowolny film w terminie do 15. lutego (Zaproszenie nie obowiązuje na seanse w technologii 3D, maratony filmowe oraz festiwale filmowe). Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem w tytule "Chcę do kina" - kto pierwszy, ten lepszy. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl . W mailu należy podać imię i nazwisko. (Uwaga - pod uwagę bierzemy tylko maile wysłane jeden raz, po publikacji artykułu). O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Udział w konkursie jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr. 133 poz. 883) na cele związane z konkursowym

Aktualizacja

Uwaga - konkurs rozwiązany. Prosimy nie nadsyłać maili. Bilety otrzymuje:


Michał Manuszewski
Jan Basa
Marcin Basa
Danuta Sustowska


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +5

  A._gość

  12.02.2018, 22:07

  Czy droga redakcja mogłaby wprowadzić jakieś ograniczenia dotyczące udziału w konkursach? W kółko wygrywają te same osoby nie dając tym samym szans innym. Pod którymś z artykułów były nawet komentarze, iż używają do tego celu specjalnego oprogramowania. To nie jest fair.

  Odpowiedz
  IP: 83.20.xx2.xx0 
 • +3

  Wojtek_gość

  13.02.2018, 03:28

  Bo to zapewne znajomi z kina, a nie losowe osoby z sieci.

  Cytuj
  IP: 178.235.xx6.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA