COVID-19 pokrzyżował plany organizatorów Festiwalu Gospel

(fot. mat. prasowe)
Tczew - COVID-19 pokrzyżował plany organizatorów Festiwalu Gospel
Pandemia krzyżuje plany organizatorów imprez. Niestety, pewne jest to, że COVID-19 pokrzyżował także plany organizatorów festiwalu Muzyki Gospel, który po raz pierwszy w historii miał odbyć się właśnie w Tczewie.

Festiwal Gospel to niewątpliwie jedna z największych letnich atrakcji Kociewia. Co roku w harmonogramie imprezy oprócz koncertów gwiazd są też warsztaty muzyczne. Impreza początkowo odbywała się w Osieku, a później przeniesiono ją do Gniewa, gdzie koncerty odbywały się w sąsiedztwie tamtejszego zamku. Odbywa się corocznie w sierpniu. W tym roku po raz pierwszy miała odbyć się w Tczewie.

- Niestety, nadszedł ten moment, w którym musieliśmy podjąć decyzję w sprawie organizacji tegorocznego festiwalu. Ze względu na trudną sytuację podjęliśmy decyzję o jego odwołaniu. Łezka się w oku kręci, że nie zobaczymy się w tym roku. Jednak czas szybko płynie i mamy nadzieję, że w przyszłym roku Gospel rozbrzmiewać będzie nad Wisłą z jeszcze większą mocą. Do zobaczenia! - informują organizatorzy.


Impreza trwa kilka dni. W ostatnich latach wystąpili tam m. in. Anna Dąbrowska, Anna Maria Jopek, John Tillery and Living Sacrifice, Lux Torpeda, Golec uOrkiestra, czy Arka Noego.


Ten artykuł jest częścią bloku tematycznego:
Koronawirus
Nowy koronawirus SARS-CoV-2 wywołuje chorobę o nazwie COVID-19. Choroba najczęściej objawia się gorączką, kaszlem, brakiem smaku i/lub węchu, dusznościami, bólami mięśni, zmęczeniem. Wirus przenosi się drogą kropelkową. Ciężki przebieg choroby obserwuje się u ok. 15-20% osób. Do zgonów dochodzi u 2/3% osób chorych. Najbardziej narażone na rozwinięcie ciężkiej postaci choroby i zgon są osoby starsze, pacjenci onkologiczni, z obniżoną odpornością, którym towarzyszą inne choroby.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +5

  Tymon z Erytrei_gość

  25.05.2020, 13:15

  I bardzo dobrze. Ten niby festiwal nie ma nic w spólnego z muzyką gospel. Zwłaszcza bracia Bolec.

  Odpowiedz
  IP: 31.186.xx5.xx4 
 • +4

  Sieger_gość

  25.05.2020, 20:40

  fucken shit!

  Nie chcemy murzyńskiej muzyki w Tczewie! Bardzo dobrze, że doszło do odwołania. Promujcie europejską kulturę bałwaniarze!

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx0 
 • +3

  Isharma_gość

  25.05.2020, 20:50

  Gdy kwiczę słodycze

  Golec PlerdoIec - bracia Plerdolec. Dwa dovvny które mylą że discopolo to to samo co gospeI.

  Odpowiedz
  IP: 68.183.xx5.xx8 
 • +2

  Maurycy_gość

  25.05.2020, 20:55

  Gasnące gwizdy. Dla nich koryto to albo spiewać olędy ma wielkanoc albo gospel w Gniewie.

  Odpowiedz
  IP: 134.209.xx0.xx0 
 • +3

  Nicolas_gość

  25.05.2020, 21:36

  Gospel bez P***ców

  Kto w ogóle myśli że bracia PlerdoIec to jakiś zespól gospel? Dla mnie to dwa półdupki ze śląska które szukają frajerów bo ich czas dawno minął.

  Odpowiedz
  IP: 167.172.xx3.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.