Rusza pierwsza duża modernizacja programu "Czyste Powietrze" po 6 latach od jego powstania. Wstrzymany został nabór nowych wniosków - zgodnie z zapowiedziami ma wrócić wiosną.
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku informuje o wstrzymaniu w dniu 28 listopada 2024 r. o godzinie 14:15 naboru wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego "Czyste Powietrze".
Wszystkie wnioski, które zgodnie z regulaminem naboru wniosków wpłyną do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku, w tym przez gminy, operatorów lub w ścieżce bankowej, przed czasem wstrzymania naboru, zostaną rozpatrzone.
Informacja o wznowieniu przyjmowania wniosków zostanie opublikowana na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku w odrębnym komunikacie.
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku informuje o wstrzymaniu w dniu 28 listopada 2024 r. o godzinie 14:15 naboru wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego "Czyste Powietrze".
Wszystkie wnioski, które zgodnie z regulaminem naboru wniosków wpłyną do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku, w tym przez gminy, operatorów lub w ścieżce bankowej, przed czasem wstrzymania naboru, zostaną rozpatrzone.
Informacja o wznowieniu przyjmowania wniosków zostanie opublikowana na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku w odrębnym komunikacie.
28 listopada rozpoczyna się niezbędna przerwa w przyjmowaniu jedynie nowych wniosków. W lepszej, nowej odsłonie program "Czyste Powietrze" zadebiutuje na wiosnę 2025 r., z jasnymi zasadami i nowym źródłem finansowania. - czytamy na stronie programu.
Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności!
Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.










![Tczew - Tragedia na "91". Dwie osoby nie żyją [AKTUALIZACJA]](_ramfs/foto-webp/81be33-640360.webp)

![Tczew - Wjechali samochodem na zamarznięte jezioro. Lód się załamał. Byli pijani [AKTUALIZACJA]](_ramfs/foto-webp/a231aa-640360.webp)

















Komentarze (9)
dodaj komentarz
omji_gość
29.11.2024, 11:20
Wezcie sobie w tych kamienicach na starym mieście zamontujcie piec na pelet a nie jak pierwotniaki w piecach kaflowych palicie haha
zbych_gość
29.11.2024, 11:22
efekt tuska
pieniędzy nie ma i nie będzieeeeee
Romek_gość_gość_gość
29.11.2024, 13:12
Odpowiedz
Ale masz w tej bani naj*****. Tak wina Tuska, tak, to on przez 8 lat mówił ze jest super i ze w sumie hajs jaki mamy na zmianę ogrzewania nie jest na to a na jakieś tam wille. Tak to on mówi ze musza byc kopalnie , wegiel zdrowy do ktorego DOPLACAMY! Wyciagnij glowe z d**y i zacznij myslec sam! Wiem, ze moze to byc dla Ciebie debiut jednak warto!
..._gość
29.11.2024, 13:48
"Piniendzy nie ma i nie będzie"
Klasyka w wykonaniu Tuska i jego bandy. Kalibabka polityki - ogłupia, okrada i znika. Wraca gdy lemingi zapomną, a że ma elektorat o pamięci rybki, to kradnie dalej
palę gumy_gość
29.11.2024, 11:28
palić moze każdy czym sie da
hahaha i co wyborcy tuska , wszystko wam zabiorą folskodojcze .Głosujcie na tego czaskowskiego , to wam po jednym wielkim murzynie dołożą i wasze blade żony będą w końcu zaspokojone...jeszcze płaczek po ogólniaku i PO polsce 2050 jełopy i durnie unijne hahahaaaaaa
Tymczasem..._gość
29.11.2024, 17:56
Ogrzewanie z Drugiego Brzegu
tnij.tcz.pl/?u=1b7d70
T_gość
30.11.2024, 05:56
Jak niemiecka ciepłownia skończy palić węglem to i ja przejdę na ogrzewanie eko gazem .
_gość
30.11.2024, 11:16
TÜSK - DANKE FÜR ALLES
http://www.youtube.com/watch?v=oQf6AwuJyi0&list=RDoQf6AwuJyi0&start_radio=1
Gruby_gość_gość
01.12.2024, 18:09
Można palić czym się chce...
Trzeba tylko mieć odpowiedni piec bądź palnik dymu. Polecam zapoznać się z ofertą tnij.tcz.pl/?u=e8fb1f
I możecie palić nawet oponami, a z komina poleci dym 50 krotnie poniżej dopuszczonej emisji spalania.