Akcja po akcji - najpierw auto uderzyło w drzewo, chwilę później zderzenie dwóch samochodów

Strażacy w drodze na akcję (fot. tcz.pl)
Tczew - Akcja po akcji - najpierw auto uderzyło w drzewo, chwilę później zderzenie dwóch samochodów
Niebezpieczny poranek na powiatowej drodze w Bałdowie - najpierw auto zjechało z drogi i uderzyło w drzewo, a w chwilę potem doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów.

Do pierwszego zdarzenia doszło tuż przed ósmą na ulicy św. Wojciecha w Bałdowie (dojazdówka do drogi krajowej nr 22).

- Samochód osobowy marki Audi uderzył w drzewo. Brak osób poszkodowanych. Chwilę potem - właściwie na oczach strażaków prowadzących działania - miał miejsce wypadek dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba została poszkodowana. W akcji udział brały dwa zastępy PSP i 1 OSP Gniszewo, Policja PRM i zarządca drogi. - mówi st. kpt. Zbigniew Rzepka, zastępca komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie.


Służby apelują o ostrożną jazdę - szczególnie w godzinach porannych i wieczornych na drogach może być ślisko.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (9)
dodaj komentarz

 • +1

  szpieg szoguna

  05.12.2017, 10:32

  Się zapatrzyły Sebixy w swoich rydwanach

  Podobna sytuacja była z miesiac czy dwa temu na DK91 pod Miłobądzem. Straż obsługiwała jeden wypadek a obok auto wjechało w tyłek następnemu :D. Skupić się ludzie, szczególnie flexiarze po 6 wyjeżdząjący przy Carinie.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +4

  Vlad Tepes_gość

  05.12.2017, 13:21

  Szogun, nie pitol

  ty się skup na toalecie ;))) Jechałem tamtędy mijając audi. Właściwie nie jechałem, człapałem autem 4x4 na zimówkach. Jakoś jechał, miałem wrażenie, że tam gdzie chciał bardziej, niż ja chciałem. Szklanka była tam totalna. +1 stopień powietrza, od gruntu przymrozek, warstewka wody na lodzie. Nic nie zrobisz. Po wyjściu z auta nogi się rozjeżdżały, bk. Zima zaskoczyła drogowców. Wiesz do czego w takich warunkach drogowych służy piasek 0-2 płukany? Podpowiem Ci, do zwiększenia zjawiska tarcia pomiędzy lodowiskiem, a gumą opon. Piachu zabrakło. Widocznie za drogi. Na pohybel drogowcom. Dobrze, że nikt się nie okaleczył. Dodam, że przemarzł odcinek drogi wylotowej z Bałdowa na DK 22. Wcześniej od Tczewa było ok, na DK 22 też ok, to uśpiło czujność. Także Szogun, mógłbyś się skupić, i tak byś skupiony wy.........ebał. Siła wyższa. Pax Romana.

  Cytuj
  IP: 94.254.xx0.xx2 
 • +4

  meme_gość_gość_gość_gość_gość

  05.12.2017, 11:21

  hehe

  A slisko bylo bo nie posypane :)

  Odpowiedz
  IP: 158.116.xx5.xx1 
 • +6

  a_gość_gość

  05.12.2017, 12:30

  Przecież pisali tydzień temu że są gotowi do akcji zima i nic ich nie zaskoczy ,ale sory jak robi to firma Bola ci którzy byli podwykonawcami Gdańskiej i JN to czego oczekujecie że będzie posypane będzie tak jak z ulicą miała być skończona a dalej się pier.....ą.Włodarze miasta znowu się ośmieszyli lepiej trzeba było nic nie pisać .

  Cytuj
  IP: 89.230.xx6.xx0 
 • +5

  Skora92_gość

  05.12.2017, 12:00

  Drogowcy

  Drogowcy zaspali jak co roku zresztą .

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx4.xx1 
 • lolo_gość

  05.12.2017, 12:45

  A kogo to?

  Odpowiedz
  IP: 81.210.xx6.xx8 
 • +1

  gostek_gość_gość_gość_gość

  05.12.2017, 13:41

  wypadek

  jak przy uchu trzyma komórę a w drugiej papierosa to czym ma kierować?

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx9.xx6 
 • +3

  ZIMA ZIMA_gość

  05.12.2017, 14:04

  ZASKOCZENI???

  "Przecież pisali tydzień temu że są gotowi do akcji zima i nic ich nie zaskoczy ,ale sory jak robi to firma Bola ci którzy byli podwykonawcami Gdańskiej i JN to czego oczekujecie że będzie posypane będzie tak jak z ulicą miała być skończona a dalej się pier.....ą.Włodarze miasta znowu się ośmieszyli lepiej trzeba było nic nie pisać ."

  Bałdowo to droga powiatowa a nie miejska, tydzień temu pisane było o mieście a to obsługuje Boltrans, a powiatówki czyli to co poza Tczewem inna firma, o ile się nie mylę Gladpol ma przetarg wygrany. Zanim na kogoś się pisze trzeba wiedzieć co kto obsługuje. Pozdrawiam mądrych negujących i wszystko wiedzących.Obsmarowywać łatwo.

  Odpowiedz
  IP: 78.31.xx6.xx4 
 • +1

  Nabuchodonozor II_gość_gość

  05.12.2017, 17:25

  Gladpol???

  No coś takiego. Stanislawowi chyba ukraińców zabrakło do roboty. On już nie panuje nad swoimi inwestycjami. Ale co tam. Więcej, więcej, mało, więcej. Widać na drogi nie ma czasu. Ale kaskę szafnie. Co nie?

  Cytuj
  IP: 94.254.xx0.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.