Co przyniesie pogoda na najbliższe dni? Zrobi się biało?

Pierwsze opady śniegu (fot. tcz.pl)
Tczew - Co przyniesie pogoda na najbliższe dni? Zrobi się biało?
Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Tczewie przekazuje średnioterminową prognozę pogody na okres do 16. stycznia dla woj. pomorskiego, otrzymaną z Biura Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni.

11/12 - 12.01 (czwartek/piątek - piątek)
Zachmurzenie przeważnie duże. Okresami opady deszczu i deszczu ze śniegiem, lokalnie deszczu marznącego, później śniegu. Opady będą stopniowo zanikać. Temperatura minimalna od -1°C do 1°C. Temperatura maksymalna od 1°C do 2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków wschodnich.

12/13 - 13.01 (piątek/sobota - sobota)

Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna od -3°C do -1°C. Temperatura maksymalna od -1°C do 1°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, południowo-wschodni.

13/14 - 14.01 (sobota/niedziela - niedziela)
Zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od -6°C do -3°C. Temperatura maksymalna od -3°C do 1°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, południowo-wschodni.

14/15 - 15.01 (niedziela/poniedziałek - poniedziałek)
Zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od -6°C do -3°C. Temperatura maksymalna od -3°C do 0°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny i porywisty, południowo-wschodni.


15/16 - 16.01 (poniedziałek/wtorek - wtorek)
Zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od -5°C do -2°C. Temperatura maksymalna od -1°C do 1°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny i porywisty, południowo-wschodni i południowy.

Drukuj
Prześlij dalej