Komunikat dla tczewskich konsumentów

Rzecznik przyjmuje w starostwie (fot. tcz.pl)
Tczew - Komunikat dla tczewskich konsumentów
Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Tczewie prowadzi kolejne działania i przekazuje informacje naszym czytelnikom.

- W następstwie podjętych czynności kontrolnych, w miejscu prowadzenia działalności gospodarczej pod nazwą "Marcus" uzyskano zobowiązanie przedsiębiorcy do dobrowolnego zwrotu poniesionych przez konsumentów kosztów uzasadnionej reklamacji towaru. - informuje asystent Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Tczewie, Adrian Manterys - Osoby, których reklamacje zostały uznane za uzasadnione mogą zgłaszać się w sklepie z wnioskiem o zwrot udokumentowanych kosztów, jakie poniosły w związku z dostarczeniem i odebraniem reklamowanego towaru.

Rzecznik poszukuje również konsumentów, którzy zetknęli się z procedurą reklamacyjną prowadzoną przez sklep działający pod nazwą STYL, bez względu na wynik tejże procedury.

- Czekamy na przekazanie w dowolnej formie (osobiście, pocztą, faksem bądź drogą elektroniczną) formularzy zgłoszeń reklamacyjnych stosowanych przez wskazany podmiot. - dodaje Adrian Manterys.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości konsumenci mogą zgłaszać się do biura Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Tczewie, który przyjmuje konsumentów w pokoju nr 31 (parter) w Starostwie Powiatowym w Tczewie, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres : rzecznik.konsumentow@powiat.tczew.pl oraz pod numerem telefonu (58) 773 49 47. Rzecznik przyjmuje interesantów w poniedziałki i środy od godziny 9 do 14, a także w czwartki do godziny 17.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +3

  OLAF_gość

  26.03.2012, 00:11

  Ten Rzecznik to chyba jedyna porzyteczna i sprawnie dzialajaca instytucja w urzedzie miejskim. ostatnio tez rzecznik konmentowal ze centrum kultury i sztuki nie moze wyznaczac terminu do odbioru biletow, wczesniej tez cos bylo. ja bylem jeszcze na dabrowskiego w urzedzie to naprawde gosc mial werwe i przekonywal mnie zeby cos zrobic . zeby tak jeszcze dodali mu zeby mogl dzialac w sprawie niedoli innych urzednikow starostwa i urzedu miejskiego

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx7.xx4 
 • +2

  gram_gość

  26.03.2012, 08:39

  wyrzucili ciez podstawowki???

  "poRZyteczna powiadasz??? wracaj lepiej do szkoly analfabeto.

  Cytuj
  IP: 95.41.xx4.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.