Ktoś podpalił budynek inwentarski

straż pożarna
Tczew - Ktoś podpalił budynek inwentarski
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 8. do 14. lutego zanotowano łącznie 28 zdarzeń, z czego 7 stanowią pożary, 20 miejscowe zagrożenia oraz 1 alarm fałszywy.

11 - 12.02.2010 r. Brzuśce - Pożar budynku inwentarsko-magazynowego

Do zdarzenia doszło w wyniku podpalenia. Za pierwszym razem udało się uratować budynek i spaleniu uległy tylko drzwi wejściowe. Następnego dnia, w momencie przybycia jednostek straży, pożarem objęty był cały budynek. W budynku składowana była słoma i siano oraz sprzęt rolniczy. Spaleniu uległo pokrycie i więźba dachowa oraz strop, który był drewniany. Budynek nie nadaje się do dalszego użytkowania. W działaniach brało udział 5 zastępów OSP oraz 2 zastępy JRG Tczew.

12.02.2010r. Waćmierek, droga krajowa nr 22 - wypadek drogowy

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano wypadek z udziałem trzech samochodów osobowych. Prawdopodobną przyczyną było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. W celu uwolnienia kierowcy z jednego samochodu potrzebne było użycie sprzętu hydraulicznego. W działaniach brały udział 2 zastępy z JRG Tczew oraz 1 zastęp OSP.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  Robike tczew-w-obiektywie_gość

  16.02.2010, 23:08

  Norma

  To normalne, że Waćmierku dochodzi do częstych wypadków, parszywy zakręt, nadmierna prędkość i kobitki lekkich obyczajów stojący w pobliskim lasku i rozpraszające kierowców. Trzy przyczyny i o nieszczęście łatwo.

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx5.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia