[Konkurs rozwiązany]. Do wygrania wejściówki na lodowisko i książki

Trwają ostatnie prace przy lodowisku (fot. facebook.com/MirosławPobłocki)
Tczew - [Konkurs rozwiązany]. Do wygrania wejściówki na lodowisko i książki

zobacz galerię zdjęć: 2
Już w sobotę, 12 stycznia, po raz pierwszy będziemy mogli skorzystać z krytego lodowiska działającego na terenie Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji. W hali będzie działała m. in. szkółka hokejowa, curlingowa i łyżwiarska. Dla naszych czytelników mamy 5 wejściówek uprawniających do 5 bezpłatnych wejść na nowy obiekt.

To będzie nie lada gratka dla miłośników ślizgania się po lodowej tafli.

-
Otwarcie Krytego Lodowiska zaplanowane jest na 12 stycznia (sobota). Przygotowaliśmy niespodzianki - 11:00 - 12:30 - mecz hokeja, godzina 13:00 - 14:00 pokaz łyżwiarstwa, a od godziny 14:30 - wejścia indywidualne. Od 3 tygodnia stycznia wchodzą wieczory curlingowe i hokejowe oraz szkółka łyżwiarska opisane na plakacie. - mówi

Andrzej Błaszkowski, dyrektor TCSiR.


Budowa krytego lodowiska kosztowała blisko 3,5 mln zł. W momencie funkcjonowania dwóch lodowisk równocześnie, odkryte, działające przy Szkole Podstawowej nr 11, dedykowane będzie dla szkół w godzinach przedpołudniowych - bezpłatnie. Jeśli chodzi o kryty obiekt zimą posłuży za lodowisko, jesienią i wiosną - za rolkowisko, a w miesiącach letnich jako boisko do gier zespołowych.


Konkurs

Do wygrania - zaproszenie (pierwszych 5 osób) na pięć wejść na lodowisko kryte oraz książka (dla 5 pierwszych osób) "Co nas nie zabije", opisującej jak zimno ćwiczenia oddechowe pomagają w odzyskaniu odporności. Bohaterem jest człowiek zwany Ice Man -Wim Hof.


Aby wygrać, należy odpowiedzieć na wszystkie poniższe pytania, a odpowiedzi przesłać mailem, na nasz adres - kontakt@redakcja.tcz.pl .

W mailu należy podać imię. (Uwaga - pod uwagę bierzemy tylko maile wysłane jeden raz, po publikacji artykułu). O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

1. Ilu hokeistów jednej drużyny gra na lodzie w tym samym czasie?
2. Podaj wymiary tafli Krytego Lodowiska w Tczewie.
3. Godzina pierwszego wejścia na Kryte Lodowisko poniedziałek - piątek to?
4. Podaj nazwisko Polki, Olimpijki z Tczewa - dyscyplina pływanie.
5. Podaj dni tygodnia i godziny zajęć hokejowych w Tczewie.

Uwaga: Aby wziąć udział w konkursie należy w treści maila wkleić poniższą formułkę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres e-mail, numer IP) zgodnie z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uczelnia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.2016.119.1), dalej zwane "rozporządzeniem". Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ww. rozporządzenia informuję, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest TCZ.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie przy ulicy Hanny Hass 4, 83-110 Tczew. Zbierane dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ww. rozporządzenia w celu rozstrzygnięcia konkursu. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być wyłącznie: osoby upoważnione przez TCZ.PL Sp. z o.o. - pracownicy spółki i współpracownicy, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki; podmioty przetwarzające - którym zlecimy czynności wymagające przetwarzania danych, np. podmioty obsługujące i utrzymujące naszą sieć; administrujący naszymi systemami teleinformatycznymi lub udostępniający nam narzędzia teleinformatyczne, a także kino Helios Tczew, ul. Pomorska 1, 83-110 Tczew oraz podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa, np. sądy, policja itp. Nigdy nie sprzedajemy Państwa danych ani nie wymieniamy się nimi w celach marketingowych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, żądania usunięcia oraz prawo przeniesienia danych. Mogą Państwo również domagać się ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, a także wycofać udzieloną zgodę w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości udziału w organizowanym przez TCZ.PL konkursie. Państwa dane osobowe przetwarzamy na czas trwania konkursu i w czasie podejmowania czynności związanych z jego rozstrzygnięciem. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza ww. rozporządzenia.

Uwaga - konkurs rozwiązany. Prosimy nie nadsyłać maili. Zwycięzcy o wygranej zostali poinformowani drogą mailową.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +2

  pytam_gość

  08.01.2019, 19:32

  czyli popatrzeć sobie nie można za darmo, jak inni się ślizgają...rozumiem ,że jak chcę korzystać to trzeba płacić, ale za patrzenie...?

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx6.xx1 
 • kik_gość

  08.01.2019, 22:07

  Za patrzenie też się płaci w wielu miejscach od Muzeów po kluby Go GO

  Cytuj
  IP: 84.38.xx2.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.