"Blackout" - tczewska młodzież przygotowuje premierę spektaklu

Ćwiczą pod okiem Grzegorza Jacha
Tczew - "Blackout" - tczewska młodzież przygotowuje premierę spektaklu

Już w najbliższy poniedziałek (24.10) na scenie tczewskiego Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się premiera spektaklu pod tytułem "Blackout", w którym wystąpi młodzież z terenu powiatu tczewskiego. Reżyserem sztuki jest inspektor Grzegorz Jach z Komendy Głównej Policji, który od ponad sześciu lat wraz z grupą współpracowników zaangażowany jest w realizację projektu prewencyjnego pod hasłem "Profilaktyka a MY".

Wczoraj (19.10) w godzinach popołudniowych w gimnazjum nr 1 w Tczewie odbył się casting do spektaklu "Blackout" autorstwa poetki, pedagoga i działaczki społecznej - Grażyny Małkowskiej. Na casting przyszło ponad pięćdziesięcioro młodych ludzi, którzy chcieli spróbować swoich sił na scenie.

- Reżyser, inspektor Grzegorz Jach z Komendy Głównej Policji po kilkugodzinnych, prowadzonych w wspaniałej atmosferze zajęciach wybrał spośród chętnych 33 osoby. Teraz młodzi aktorzy przez najbliższych pięć dni będą uczestniczyli w próbach, których finałem będzie premiera spektaklu zaplanowana na najbliższy poniedziałek o godz. 18.00 (24.10) na scenie tczewskiego Centrum Kultury i Sztuki. - informuje asp. sztab. Dariusz Górski, rzecznik tczewskiej policji.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +3

  GRABAR_gość

  20.10.2011, 14:54

  CEZARY

  :) Fajnie, szczególnie,że to ta młodzież stworzy nam starszym grunt dla pryzszłego egzystowania. Bardzo dobra, słuszna i wartościowa inicjatywa

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx7.xx4 
 • bruno_gość

  11.06.2012, 23:33

  casting

  casting do spektaklu przeprowadzany wśród młodzieży to dla kochajacego inaczej ekscytacja i nadzieja połączone z niespełnieniem i wyrzutami sumienia Grzechu

  Odpowiedz
  IP: 178.43.xx1.xxx 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.