Trwa wymiana chodników na Westerplatte

ZUK zlecił kolejne prace (fot. facebook.com/Zakład Usług Komunalnych)
Tczew - Trwa wymiana chodników na Westerplatte

zobacz galerię zdjęć: 3
Miejski Zarząd Dróg zlecił wymianę nawierzchni dwóch chodników, których stan pozostawiał wiele do życzenia. Mowa o ulicy Żwirki i Obrońców Westerplatte. Na pierwszej z ulic roboty już się zakończyły, a na Starym Mieście jeszcze trwają.

Na remonty samych ulic niestety jeszcze poczekamy - bo to będą bardzo kosztowne zadania.

Na Westerplatte trwają roboty związane z wymianą nawierzchni chodnika w ramach realizacji inwestycji wymiany nawierzchni elementów infrastruktury drogowej wzdłuż ulic miejskich w Tczewie. - informuje ZUK na swoim facebookowym fanpagu.


Drobne remonty chodników prowadzone są również w ramach tzw. służby drogowej i dotyczą wymiany najbardziej zdegradowanych odcinków. Z większych zadań - w ostatnich latach wymieniono nawierzchnię części chodników m. in. na ulicy Grunwaldzkiej i Bałdowskiej.

ZUK zlecił również dwa inne zadania. Trwają prace związane z realizacją zadania inwestycyjnego pod nazwą wymiana zatok autobusowych przy ulicy Czatkowskiej w Tczewie. Z kolei na Sobieskiego odbyły się prace bitumiczne w ramach bieżącego utrzymania dróg.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +3

  Gosc _gość

  09.11.2018, 11:39

  Yhym

  Ehh.. I to tak zawsze jest, pół zrobione pół nie.. Na Żwirki roboty zakończone?! Masakra wymienili jedna stronę i zadowoleni. Chociaż dobrze że jedną... ciekawe kiedy zrobią ta bardziej wymagającą remontu...

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx4.xx1 
 • +7

  Gość_gość_gość_gość

  09.11.2018, 12:03

  Na ul. Żwirki są dwa chodniki z lewej i z prawej strony jezdni. Z jednej strony chodnik został zrobiony i czeka na uporządkowanie / piasek i ziemia na kostce i między kostką a ogrodzeniami bałagan/.Druga strona zostanie zrobiona przed następnymi wyborami

  Odpowiedz
  IP: 46.215.xx9.xx8 
 • tczewczyk_gość

  10.11.2018, 12:59

  na Sobieskiego

  Jak oceniają Państwo prace bitumiczne na ul. Sobieskiego w ramach "bieżącego utrzymania dróg" ? Wczoraj przejeżdżałem tamtędy i nie pamiętam jak było wcześniej ale efekt końcowy słaby!

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx7.xx7 
 • +3

  westerplatte_gość

  11.11.2018, 12:55

  sciezka rowerowa

  sciezka rowerowa tez bedzie na westereplatte ??

  Odpowiedz
  IP: 31.0.xx9.xxx 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA