Kino Helios w Tczewie zaprasza na rodzinne seanse z animacją "Basia"!

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
14
04.2018
Sobota
Tczew - Kino Helios w Tczewie zaprasza na rodzinne seanse z animacją "Basia"!
Basia ma 5 lat i tak zwany charakterek. Mieszka w mieście z rodzicami, dwójką braci, żółwiem Kajetanem i pluszowym przyjacielem - Miśkiem Zdziśkiem. Czasami Basia, jak każdy przedszkolak, napotyka wielkie problemy, z którymi musi sobie poradzić. Kino Helios Tczew zaprasza na pozytywne rodzinne seanse podczas najbliższego weekendu,
14 i 15 kwietnia o godzinie 10:30 i 12:00 !


"Basia" to skrzące się humorem i urzekające wnikliwym spojrzeniem przygody rezolutnej dziewczynki i jej przyjaciół. Każdy z prezentowanych odcinków pokazuje świat z perspektywy pełnej ciekawości pięciolatki, dla której wyprawa do zoo, biwak, dzień w przedszkolu, a nawet pobyt w domu z katarem są początkiem niezwykłej przygody. "Basia" zaprasza do radosnego świata dziewczynki, która codziennie uczy się czegoś nowego - świata bliskiego każdej rodzinie.

Wszystkie seanse filmowej adaptacji kultowych książek dla dzieci rozpoczną konkursy z nagrodami! Każdy zwycięzca otrzyma książkę z serii Basia !
Już pół godziny przed seansem w holu kina na dzieci będą czekały dodatkowe atrakcje: gry i zabawy, kolorowanki, klocki! Przyjdź i baw się razem z nami!

Szczegółowe informacje dotyczące seansów oraz opcja zakupu biletów dostępne są pod adresem: www.helios.pl/basia. Kino Helios w Tczewie zaprasza wszystkich Widzów na to pozytywne, familijne wydarzenie już podczas najbliższego weekendu!

Konkurs

Mamy dla Państwa dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie (na sobotę lub niedzielę- seans o 10:30 lub 12:00). Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem "Poranki" - kto pierwszy, ten lepszy. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl . W mailu należy podać imię i nazwisko. (Uwaga - pod uwagę bierzemy tylko maile wysłane jeden raz, po publikacji tego artykułu). O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.


Udział w konkursie jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr. 133 poz. 883) na cele związane z konkursem

Aktualizacja

Uwaga - konkurs rozwiązany. Prosimy nie nadsyłać maili. Nagrody otrzymuje:


Karol Basa
Antoni Basa


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +3

  K._gość_gość

  13.04.2018, 12:21

  A to nowość, rodzina Basa wygrała bilety do kina :)

  Odpowiedz
  IP: 83.14.xx8.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.