Zbigniew Wodecki wystąpił z orkiestrą "Le Quattro Stagioni"

Zbigniew Wodecki wystąpił z orkiestrą "Le Quattro Stagioni" (fot. tcz.pl)
Tczew - Zbigniew Wodecki wystąpił z orkiestrą "Le Quattro Stagioni"

zobacz galerię zdjęć: 3
Nie zabrakło znanych przebojów, które kiedyś nuciło pół Polski, ale i klasyki - w ostatni weekend (14/15.05) na scenie tczewskiego Centrum Kultury i Sztuki wystąpił Zbigniew Wodecki.Zaproszonemu do Tczewa artyście towarzyszyła Orkiestra Symfoniczna "Le Quattro Stagioni" pod dyrekcją Tadeusza Żmijewskiego. Siły sekcji orkiestrowej wsparło dwóch znanych, polskich jazzmanów: Krzysztof Przybyłowicz (perkusja) i Zbigniew Wrombel (bas). Koncert poprowadził Marek Pacuła, który z dużym wdziękiem przeprowadził widzów przez życie i muzyczne pasje Zbigiewa Wodeckiego. Oprócz obowiązkowych punktów programu, czyli najbardziej znanych utworów muzyka, tczewska publiczność usłyszała również standardy amerykańskie (m.in. piosenki Franka Sinatry) oraz utwory klasyków. Więcej na temat koncertu już wkrótce w naszym dziale Telewizja Internetowa.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (6)
dodaj komentarz

 • +8

  Justyna_gość

  16.05.2011, 08:40

  Było pięknie

  Było pięknie i niezwykle wesoło! Koncert dla słuchacza w każdym wieku! Poczucie humoru Wodeckiego i jego talent porwały publiczność.

  Odpowiedz
  IP: 83.238.xx9.xx0 
 • +6

  MK_gość

  16.05.2011, 09:33

  Koncert pełen wrażeń...

  Cudowny koncert! Pan Wodecki to super gość - niesamowitym talentem do gry i śpiewu oraz świetnym żartem umilił prawie 2,5 h - takich koncertów życzyłabym sobie więcej w naszym mieście. Pan Zbyszek zdecydowanie połączył pokolenia!

  Odpowiedz
  IP: 213.199.xx2.xx7 
 • +5

  kasia_gość

  16.05.2011, 10:49

  piękny koncert

  jechałam na ten koncert 300 km i warto było! Pan Wodecki jak zwykle porwał publiczność swym cudownym głosem i mistrzowską grą na skrzypcach a orkiestra towarzysząca po prostu boska:)

  Odpowiedz
  IP: 83.6.xx1.xx5 
 • +4

  tczewianka_gość

  16.05.2011, 18:59

  Koncert pełen niespodzianek...

  Podzielam powyższe opinie. Koncert pełen był niespodzianek. Brawa dla wszystkich artystów, począwszy od orkiestry i jej dyrygenta, muzyków towarzyszących, skrzypka solisty, pięknych głosów solistek Dagmary i Martyny Melosik, prowadzącego koncert, a na Zbigniewie Wodeckim kończąc. Bohater wieczoru dał się poznać jako człowiek o wielu talentach, doskonale czujący się jak przysłowiowa ryba w wodzie zarówno w repertuarze rozrywkowym (śpiew) jak i w repertuarze klasycznym (solo na skrzypcach). A ponadto artysta miał doskonały kontakt ze zgromadzoną w CKiS publicznością, która na koniec podziękowała za występ gromkimi brawami. Słowa podziękowania należą się także organizatorom koncertu za kolejną ciekawą propozycję.

  Odpowiedz
  IP: 77.115.xx5.xx5 
 • +3

  meloman_gość

  16.05.2011, 22:52

  Byłem na sobotnim koncercie. Całość mnie zachwyciła. Pełen profesjonalizm. Orkiestra pięknie brzmiała, pan Wodecki jak zwykle- wielka klasa. Kontakt z publicznością znakomity. Siostry Melosik w utworze Tell Him- po prostu bajka. Jestem oczarowany tym, co zobaczyłem i przeżyłem. Dziękuję organizatorom i wszystkim uczestnikom koncertu. Pozdrawiam serdecznie.

  Odpowiedz
  IP: 95.108.xx9.xxx 
 • +3

  gosc_gość

  16.05.2011, 23:10

  bis

  Podzielam wypowiedzi poprzedników. Zmartwić trzeba tych, którzy tak wyśmiewali koncert ,że jednak mają czego żałować. Uważam,że tylko człowiek z kulturą i inteligencją umie słuchać każdego rodzaju muzyki z przyjemnością. To mogliśmy usłyszeć na koncercie publiczność zaskoczyło i przyjeli z wielkim aplauzem wielki talent Wodckiego.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx5.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.