Przypalona potrawa postawiła strażaków na nogi

Straż pożarna (fot. tcz.pl)
Tczew - Przypalona potrawa postawiła strażaków na nogi
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 8. do 14. maja odnotowano łącznie 30 zdarzeń, w tym 11 pożarów i 19 miejscowych zagrożeń.

Ważniejsze zdarzenia:


08.05.2017r. - Tczew ul. Malinowska - wypadek drogowy

W godzinach wieczornych doszło do tragicznego w skutkach wypadku samochodu osobowego. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano samochód osobowy po zderzeniu z płotem . W pojeździe znajdował się zakleszczony kierowca oraz pasażer.. Działania straży pożarnej polegały na uwolnieniu zakleszczonych osób, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatorów. W wyniku wypadku jedna osoba została ranna natomiast druga poniosła śmierć na miejscu. W działaniach udział brały 3 zastępy z JRG Tczew.

10.05.2017r. - Młynki - wędkarz wypadł z łódki

Na miejscu zdarzenia zastano wędkarza w wodzie, który trzymał się łódki i nie mógł wyjść z wody. Dwóch ratowników z OSP Swarożyn popłynęło w pław pomóc wędkarzowi wejść do łódki, po czym ściągnięto łódkę z poszkodowanym na brzeg. ZRM zabrało mężczyznę do szpitala. W zdarzeniu brał udział 1 zastęp z JRG Tczew oraz 1 zastęp z OSP Swarożyn.


12.05.2017r. - Tczew aleja Solidarności - zadymienie w mieszkaniu

Do groźnie wyglądającej sytuacji, doszło w jednym z bloków na osiedlu Suchostrzygi. Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastano wydobywający się dym z pomieszczenia kuchni w jednym z mieszkań. Po rozpoznaniu okazało się, że została przypalona potrawa w mikrofalówce. W działaniach brały udział 3 zastępy z JRG Tczew.
Sonda - odpowiedz na pytanie

Jak Ci się żyje w mieście Tczew?

Drukuj
Prześlij dalej