Policjanci prowadzą działania "Smog"

Policyjna kontrola (fot. KPP Tczew)
Tczew - Policjanci prowadzą działania "Smog"
Od wczesnych godzin porannych policjanci prowadzą działania "Smog", których celem jest przeprowadzenie jak największej liczby badań emisji spalin oraz wyeliminowanie z ruchu pojazdów, których stan zagraża środowisku lub bezpieczeństwu.

Od samego rana na terenie naszego województwa policjanci sprawdzają stan techniczny pojazdów. Mundurowi zwracają szczególną uwagę na toksyczność spalin.

Celem działań "Smog" jest przeprowadzenie jak największej liczby badań emisji spalin oraz wyeliminowanie z ruchu środków transportu, których stan zagraża środowisku lub bezpieczeństwu. Dynamiczny wzrost ilości samochodów i motocykli oraz spadek średnich prędkości w dużych aglomeracjach, powodują, że należy baczniej przyglądać się stanowi technicznemu pojazdów.


Policjanci oprócz analizy spalin, sprawdzą także ogólny stan pojazdu, zwłaszcza oświetlenie, głębokość bieżnika opon, sprawność układu hamulcowego, a także wycieki płynów eksploatacyjnych.

-
Przypominamy, że zgodnie z art. 132 Ustawy prawo o ruchu drogowym, w przypadku gdy pojazd zagraża bezpieczeństwu lub narusza wymagania ochrony środowiska, dowód rejestracyjny zostanie zatrzymany, a dalsza jazda będzie niemożliwa. - ostrzega asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (9)
dodaj komentarz

 • +23

  sefrer_gość

  19.12.2018, 13:23

  i jak zwykle nikt nie spojrzy nawet na dymiącego meteoryta z kierowcą rozmawiającym przez tel w czasie jazdy.

  Odpowiedz
  IP: 46.76.xx1.xx8 
 • -15

  Fakty nie Mity_gość_gość_gość

  19.12.2018, 14:28

  Konstytucja? Wolne media?

  Żeś cię czepił Meteora a nie widzisz co robi PiS w Tczewie i jak łamana jest konstytucja. Jak atakowane są wolne media Trybunał, Aborcja, Wolne Somdy. ?Nie stać cię na koszulkę KONSTYTUCJA to jesteś zdrajcą

  Cytuj
  IP: 77.121.xx1.xx5 
 • +10

  AdAm_gość_gość

  19.12.2018, 13:41

  ...

  Temperatura otoczenia w czasie pomiaru emisji spalin powinna być wyższa niż 5 stopni Celsiusza. warunki pomiaru emisji spalin reguluje Dziennik Ustaw i to jeden z nich

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx8.xx3 
 • -8

  Emigracja XXI wieku_gość__gość

  19.12.2018, 14:46

  To wina PiS i kurdupla kaczyńskiego który tak nienawidzi że się cofamy. I coraz trudniej będzie osiągnąć to co PO obiecało. Odbierzemy 500+ biednym i damy najbogatszym bo oni pracują. a biedni nie potrzebują . Ludzie w Tczewie muszą przyjmować uchodźców bo chcemy być Europejczykami i powinniśmy dać uchodźcom pieniądze które ma Kaczyński bo on okrada gorszy sort.

  Cytuj
  IP: 5.167.xx3.xx3 
 • +3

  achhh_gość

  19.12.2018, 15:45

  "Żeś cię czepił Meteora a nie widzisz co robi PiS w Tczewie i jak łamana jest konstytucja. Jak atakowane są wolne media Trybunał, Aborcja, Wolne Somdy. ?Nie stać cię na koszulkę KONSTYTUCJA to jesteś zdrajcą"

  kulaj beret pisowski trolu.

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx6.xx3 
 • +3

  Fakty nie Mity_gość_gość_gość

  19.12.2018, 16:15

  Przypadek? Konspiracja?

  Oglądałem ten film trzy razy i zawsze kończy się tak samo. Przypadek? Nikt teraz nie udowodni winy kurduplowi że on to zrobił? Ale to kara za nie przestrzeganie konstytucji i immunitetu Petru nie złoży choćby go PiS błagał. Bo kurdupel łże że nie wiedział o teczkach oni te teczki sami robili i złamali konstytucję. Tak wygląda prawda i kto się z nią nie zgadza to gorszy sort. TRYBUNAŁ. KONSTYTUVCJA

  Cytuj
  IP: 80.53.xx4.xx6 
  +2

  Emigracja XXI wieku_gość_gość

  19.12.2018, 16:22

  Kompetencja? Uczciwość? Demokracja?

  Skoro tak mówisz to jesteś przeciw konstytucji i nie szanujesz jej. Czyli nie jesteś Polakiem tylko zdrajcą i się wydało z kim mamy do czynienia. Kompterencje? Bo polak mądry po szkodzie tylko jakie? Kto nie jest za wolnymi sądami ten jest z gorszego sortu? To wina kurdupla i PiSu że jest taka nienawiść i nikt w koszulce KONSTYTUCJA nie chodzi w Tczewie? Trzeba to zrozumieć i tylko mądry zrozumie co robi PiS a nie ci co nie niego głosowali to nie są Polacy tylko zdrajcy bo są w mniejszości a mówią że jest demokracja?

  Cytuj
  IP: 85.117.xx0.xx7 
 • tdi power_gość

  19.12.2018, 19:34

  W nosie mam ekologie tdi power !

  Odpowiedz
  IP: 83.21.xx2.xx5 
 • lech_gość

  19.12.2018, 20:35

  Dacie sobie wkręcać swoje diesle na pełną kitę na minutę ja raczej nie miałem kiedyś taką sytuację i odmówiłem glinia przyznał mi rację też by sobie nie dał gwaranci że nic się nie urwie nikt nie daje

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx2.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA