Targi Edukacji i Pracy - dla pracodawców i przyszłych pracowników

Targi Edukacji i Pracy (fot. tcz.pl)
Tczew - Targi Edukacji i Pracy - dla pracodawców i przyszłych pracowników
W tczewskim Centrum Kultury i Sztuki odbyły się Targi Edukacji i Pracy. Organizatorami przedsięwzięcia były Ochotnicze Hufce Pracy, Pomorska Wojewódzka Komenda w Gdańsku, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Gdańsku oraz Punkt Pośrednictwa Pracy w Tczewie.

Otwarcia targów dokonał starosta tczewski Witold Sosnowski, wiceprezydent Tczewa Zenon Drewa oraz dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Gdańsku Krzysztof Weyna. W uroczystym otwarciu uczestniczyli również dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Tczewie Elżbieta Płóciennik oraz przedstawiciel Delegatury Kuratorium Oświaty Gabriela Lis. W ramach targów wystawcy mieli możliwość bezpłatnego zaprezentowania ofert pracy oraz ofert szkoleniowych, a także wypromować działalność swojej firmy. Spotkanie to miało również na celu pozyskanie kandydatów do pracy przez firmy, które wzięły udział w targach, spośród absolwentów szkół ponadgimnazjalnych i wyższych, osób poszukujących pracy oraz osób bezrobotnych. Wśród firm, które oferowały prace znalazły się również takie, które poszukiwały pracowników do prac krótkoterminowych i sezonowych.

Zaproszenie do wzięcia udziału w targach przyjęło 20 firm, w tym Powiatowe Urzędy Pracy z Tczewa i Malborka oraz Agencje Pracy. Na targi przybyło około stu mieszkańców powiatu tczewskiego, którzy zainteresowani byli zarówno pracą stałą, jak i pracą tymczasową. Większość osób, która uczestniczyła w targach byli to ludzie powyżej trzydziestego roku życia. Osoby bezrobotne, które wzięły udział w targach miały okazję do bezpośredniego kontaktu z lokalnymi pracodawcami, natomiast pracodawcy możliwość dokonania naboru potencjalnych pracowników. Punkt Pośrednictwa Pracy w Tczewie i Młodzieżowe Biuro Pracy w Gdańsku przygotowały oferty pracy krótkoterminowej, sezonowej oraz stałej w kraju i za granicą.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +1

  jarq

  24.06.2010, 06:51

  a nie piszą kiedy były te targi?? jakoś słabo rorzreklamowane

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • tea_gość

  24.06.2010, 09:49

  te targi to jedna wielka żenada :/ żaluje ze wgl tam poszlam :o

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx7.xx2 
 • +2

  Grabus_gość

  24.06.2010, 10:21

  Trochę późno.

  Taka wiadomość powinna pojawić się przed wydarzeniem, a nie po. Co mi teraz po tym, że się dowiedziałem, że były targi pracy. Już z nich nie skorzystam.

  Odpowiedz
  IP: 83.15.xx3.xx0 
 • lui_gość

  24.06.2010, 12:51

  fajnie wiedzieć ;], kolejnym razem radzę szybciej poinformować że cos takiego może mieć miejsce ;]

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx5.xx4 
 • gość_gość

  12.04.2011, 14:07

  brednie

  Trgi pracy to tylko tak się nazywa i co znowu FM albo Avon wciskali???????? Szkoda czasu!!!!!!!

  Odpowiedz
  IP: 83.11.xx6.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia