Zbliża się 80. rocznica zbrodni w Lesie Szpęgawskim

Szpęgawsk (fot. tcz.pl)
Tczew - Zbliża się 80. rocznica zbrodni w Lesie Szpęgawskim
Gmina Starogard Gdański oraz Miasto Starogard Gdański pragną zaprosić rodziny pomordowanych do wzięcia udziału w uroczystych obchodach 80 rocznicy zbrodni niemieckiej w Lesie Szpęgawskim, które odbędą się 22 września 2019 r.

Obchody rozpoczną się mszą św. oraz apelem poległych w Lesie Szpęgawskim, w której będą mogły uczestniczyć wszystkie zainteresowane osoby. Po mszy św. obchody będą kontynuowane w hali im. Andrzeja Grubby w Starogardzie Gdańskim, z udziałem rodzin pomordowanych oraz zaproszonych gości.

Członkowie rodzin pragnący uczestniczyć w drugiej części obchodów w celu uzyskania imiennego zaproszenia prosimy o kontakt mailowy do 31 sierpnia z panią Anną Gracz anna.gracz@um.starogard.pl lub wis@um.starogard.pl. W treści maila prosimy o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu do korespondencji oraz numeru telefonu. Zgłaszać się można również telefonicznie pod numerem: 58 530 60 93 lub 58 530 60 28, w godzinach pracy Urzędu Miasta Starogard Gdański.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +2

  abolo1_gość

  11.08.2019, 09:30

  Obchody rocznicy pomordowania w lesie Sz

  Czy bedzie uroczysta asysta honorowa wojska lub innej formacji jak przed laty ?

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx6.xx7 
 • andrzej_gość

  15.09.2019, 18:24

  Szpęgawsk

  Czy tak ciężko napisać o której godzinie odbędą się uroczystości.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx9.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.