W karnawale bawimy się dalej - wyjątkowe promocje w "Przystani"

"Przystań" wieczorem
Tczew - W karnawale bawimy się dalej - wyjątkowe promocje w "Przystani"
Ładny widok na tczewskie mosty i Wisłę, ogródki - piwny i restauracyjny nad samą wodą, dobre jedzenie, aromatyczna kawa i pyszne drinki - taką ofertą kuszą nas właściciele restauracji, kawiarni i pubu "Przystań". Teraz, z okazji karnawału, przygotowali dla swoich gości mnóstwo atrakcji. Warto odwiedzić to miejsce, tym bardziej, że internauci w głosowaniu na naszej stronie stwierdzili, że zasługuje na miano najlepszego pubu w Tczewie.

"Przystań" to nie tylko restauracja, ale i kawiarnia oraz pub. Szczególne położenie restauracji - nad samą Wisłą - sprawia, że nie mogło tam zabraknąć akcentów nawiązujących do nadwiślańskiego charakteru Tczewa. Możemy to już zauważyć w samym wystroju obiektu - drewno na ścianach i podłogach przywodzące na myśl drewniane statki, bulaje w drzwiach prowadzących na zaplecze i wielkoformatowe zdjęcie panoramy naszego miasta i samej Wisły. Ale nie tylko wystrój i dobre jedzenie powinny nas zachęcić do odwiedzenia "Przystani" - teraz czeka na nas mnóstwo karnawałowych atrakcji.

W karnawale bawimy się dalej...

"Babskie" wtorki:

- dla pań przez cały dzień desery do kawy za połowę ceny
- od godz. 20. wszystkie drinki dla kobiet 30 proc. taniej

Męskie rozmowy przy butelce w czwartki

- od godz. 20. drugie i każde kolejne piwo na jednym rachunku za 5zł
- zestaw biesiadny: 0,5l wódki i talerz zakąsek za 59zł

Happy Hour

- 50 proc. rabatu na wszystkie dania główne w menu restauracji - w poniedziałki karnawałowe od 18.00 do 19.00

Buzz

- pamiętajmy o środowym teleturnieju Buzz, gdzie każdorazowe zwycięstwo premiowane jest pysznym zimnym piwem

Karnawałowe beaty

- w piątki i soboty po 20. w okresie karnawału robimy głośniej muzę, żeby można było pobujać się w rytmie beatów przy stoliku

Lunch za 15 zł

- lunch w restauracji od poniedziałku do piątku od 12-16 - zupa i drugie danie w rewelacyjnie niskiej cenie promującej kuchnię 15 zł
Teraz każdy z gości ma możliwość zdobycia wyjątkowego rabatu VIP. Można go zdobyć tylko do końca stycznia. Wystarczy uregulować rachunek min. 100zł w restauracji lub kawiarni i od następnego dnia Twoja karta upoważnia do 10% rabatu na całe menu (nie dotyczy wyr. tytoniowych). Rachunki na mniejsze kwoty nie sumują się.

Pamiętajmy, że w "Przystani" jest też hotspot, dlatego można ją odwiedzić z własnym laptopem, zamówić dobrą kawę i poserfować w sieci lub po prostu popracować. Obiekt został także wyposażony w projektor i przystosowany do prowadzenia konferencji i spotkań biznesowych. Pyszne dania serwowane w nadwiślańskiej restauracji mają już swoje stałe grono wielbicieli.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (0)

  • Uwaga! Funkcja komentowania została wyłączona przez Moderatora serwisu...