Poseł Kłopotek - "Na drzewo z narkotykami i związkami partnerskimi"

Eugeniusz Kłopotek odwiedził Tczew (fot. tcz.pl)
Tczew - Poseł Kłopotek - "Na drzewo z narkotykami i związkami partnerskimi"
Jeden z najbardziej znanych członków Polskiego Stronnictwa Ludowego - poseł Eugeniusz Kłopotek w ub. piątek (24.02) spotkał się z interesantami i dziennikarzami w tczewskiej filii swojego biura. Parlamentarzysta niedawno przestał być posłem zawodowym. W Tczewie opowiadał m. in. na pytania związane z funkcjonowaniem koalicji, podwyższeniem wieku emerytalnego oraz swoich poglądach na legalizację miękkich narkotyków i wprowadzeniu zapłodnienia in vitro.

Eugeniusz Kłopotek nie jest już zawodowym posłem - w styczniu powrócił do pracy w Zakładzie Doświadczalnym Instytutu Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego w Kołudzie Wielkiej w województwie kujawsko-pomorskim na stanowisko dyrektora. Jak tłumaczył, nie chciał już dłużej obciążać budżetu państwa pobieraniem diety. W Tczewie parlamentarzysta mówił m. in. o swoich spostrzeżeniach po pierwszych stu dniach rządów koalicji PO-PSL:

- Ocena za te sto dni nie jest w pełni pozytywna. Trochę wpadek było i myślę, że ich limit już się wyczerpał. Żółta kartka została już pokazana - mówił parlamentarzysta.


Eugeniusz Kłopotek


Chociaż poseł do wielu kwestii związanych z funkcjonowaniem koalicji podchodzi krytycznie (zgrzyty powoduje m. in. pomysł Platformy na podniesienie wieku emerytalnego zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet do 67. roku życia), to uważa, że PO będzie wspólnie rządzić z PSL-em do końca kadencji:

- W kwestii niektórych głosowań - np. dotyczących podniesienia wieku emerytalnego, pan premier może sięgnąć po głosy Ruchu Palikota, ale może go to słono kosztować, bo Palikot ma swoje żądania. Ale Platformie nie opłaca się na stałe zmieniać koalicjanta - z kim pójdzie? Z Palikotem? Wtedy PO pęknie mu od środka - przewiduje Kłopotek.

Poseł wypowiedział się również odnośnie swojej opinii na temat legalizacji miękkich narkotyków, kwestii związków partnerskich i zapłodnienia in Vitro (wypowiedź do odsłuchania). Z Tczewa Eugeniusz Kłopotek pojechał do Sztumu, gdzie lokalni działacze namawiają go do otwarcia filii biura.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (7)
dodaj komentarz

 • -3

  super gej_gość

  27.02.2012, 01:03

  klopotek to homofob

  --- Treść komentarza została usunięta ze względu na prawdopodobieństwo pomówienia przez komentującego osoby, firmy lub instytucji, której dane znajdowały się w treści komentarza ---

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx3.xx1 
 • +4

  _gość

  27.02.2012, 11:28

  A teraz będzie obciążał budżet Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego w Kołudzie Wielkiej i to na pewno kwotą o wiele wyższą niż jego dieta poselska. I dalej będzie brał kasę z budżetu Państwa, czyli z naszych podatków, tylko że będzie brał pewnie więcej. Można by zadać do tej sytuacji kilka pytań. 1. Dlaczego dopiero terasz ruszyło Pana posła sumienie, a nie na początku "posłowania"? 2. Co się stało z poprzednim dyrektorem Zakładu Doświadczalnego.....? 3. Czy poprzedni dyrektor dostał może jakąś ciepłą posadkę na otarcie łez, również na państwowym garnuszku za nasze podatki? 4. Ile teraz będzie zarabiał, jako dyrektor Pan poseł Kłopotek? 5. Czy Zakład Doświadczalny będzie miał teraz dyrektora ciągle nieobecnego, który spędza cały czas w Warszawie, w Sejmie i berze pensje dyrektora za nic nierobienie, czy my wyborcy będziemy mieli teraz posła, który nie bierze udziału w posiedzeniach Sejmu, bo zajmuje się obowiązkami dyrektorskimi?

  Odpowiedz
  IP: 213.17.xx8.xx5 
 • +1

  ._gość

  27.02.2012, 11:51

  WIEJSKI FILOZOF

  ten tak samo mądry jak ten ekspert z Tczewa z naklejką TV TRWAM na ustach

  Odpowiedz
  IP: 95.41.xx9.xx3 
 • +2

  normalny_gość

  27.02.2012, 12:35

  homofob

  kłopotek na drzewo, bo z drzewa się urwał

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx9.xxx 
 • +2

  C>K>M

  27.02.2012, 17:10

  Jakby byli w koalicji z SLD, to by się okazało, że związki partnerskie są fajne, a i przypalić czasem można:)

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • -3

  gerwazy _gość

  27.02.2012, 20:59

  widza ze tu na moi pole wlyzło holerstwo jjakie

  Odpowiedz
  IP: 80.203.xx8.xx3 
 • +1

  ssława_gość

  30.05.2012, 17:07

  Pan Kłopotek

  Ten Pan chyba mało sypia, bo przykro go słuchać, chyba sam nie wie o co mu chodzi., po winień zginąć z parlamentu jako poseł i zająć się swoim zawodem może mniej kłopotów będzie miało P.S.L.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx7.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.