Pożar, wypadek i usuwanie skutków nawałnicy

Strażacy podczas świąt interweniowali kilkukrotnie (fot. tcz.pl)
Tczew - Pożar, wypadek i usuwanie skutków nawałnicy
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 26.lipca do 1. sierpnia zanotowano łącznie 40 zdarzeń, z czego 8 stanowią pożary, zaś 32 miejscowe zagrożenia.

Ważniejsze zdarzenia

06.08.2010r, godz. 21:55, Subkowy, Droga Krajowa nr 1 - wypadek

Na 52 km Drogi Krajowej nr 1 doszło do zderzenia dwóch samochodów, Audi A4 i VW T4. Łącznie samochodami podróżowało 7 osób, rannych zostało 5. W trakcie akcji ratowniczej ruch na drodze był całkowicie wstrzymany. Przyczyną wypadku było wymuszenie pierwszeństwa. W działaniach brały udział: 1 zastęp z JRG Tczew oraz 2 zstępy OSP Subkowy. Czytaj więcej

01.08.2010r. godz. 3:20, Tczew ul. 30-go Stycznia - pożar

W hali produkcyjno - magazynowej, na skutek zwarcia instalacji elektrycznej, doszło do zapalenia się wyposażenia pomieszczenia. Pożar został szybko zauważony oraz zlokalizowany, co uniemożliwiło rozprzestrzenienie się do innych pomieszczeń. W akcji gaśniczej brały udział 3 zastępy z JRG Tczew.

Na skutek gwałtownej burzy, która przeszła w nocy z 06 na 07.08.2010, jednostki straży pożarnej 14 razy interweniowały do zalanych piwnic.
Drukuj
Prześlij dalej
 

Komentarz dnia