Płonęło auto na ulicy Koziej

Płonący samochód
Tczew - Płonęło auto na ulicy Koziej
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 29. marca do 4. kwietnia zanotowano łącznie 52 zdarzeń, z czego 40 stanowią pożary, zaś 12 miejscowe zagrożenia.

29.03.2010 r. Tczew, ul. Kozia - Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano pożar w komorze silnika pojazdu osobowego. Pojazd polany był częściowo substancją palną. Na dachu i w komorze silnika dużo było świeżych niedopałków zapałek. Dla ugaszenia pożaru podano 1 prąd gaśniczy wody w natarciu. Częściowemu spaleniu uległa instalacja elektryczna w komorze silnika. Na skutek wysokiej temperatury pękła szyba czołowa. W działaniu brała udział jednostka z KP PSP Tczew.

02.04.2010 r. Tczew, Aleja Solidarności - Na miejscu zdarzenia zastano kolizję czterech aut osobowych. Pojazdy znajdowały się na pasie ruchu w kierunku Gdańska, blokując pas ruchu. Osoby podróżujące pojazdami znajdowały się poza samochodami. Po chwili jedna z osób zgłosiła ból w klatce piersiowej. Wezwane na miejsce Pogotowie Ratunkowe nie zabrało jednak osoby do szpitala (matka dziecka odmówiła hospitalizacji). Pozostałe osoby również nie wymagały pomocy lekarskiej i pozostały na miejscu zdarzenia. Następnie zepchnięto pojazdy na pobocze i zneutralizowano znajdujące się na jezdni płyny eksploatacyjne. Jezdnię zamieciono z połamanych części karoserii. Na miejscu pozostał patrol Policji. W działaniu brała udział jednostka z KP PSP Tczew.

Z 40 pożarów mających miejsce w powiecie tczewskim w ubiegłym tygodniu, 28 dotyczyło gaszenia suchej trawy.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • -7

  hehehe

  07.04.2010, 10:32

  ...

  oj ktoś komuś chyba czegoś nie oddał ...

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • -9

  spalimy inne_gość

  07.04.2010, 12:25

  bojowo

  tak spalimy tcz.pl

  Odpowiedz
  IP: 217.83.xx8.xx7 
 • -2

  Anula_gość

  07.04.2010, 13:22

  Nie źle....

  No to ładnie ktoś ma uszkodzone auto.

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx7.xx7 
 • -2

  Casper

  07.04.2010, 20:26

  A podobno w Tczewie tyle kamer monitoringu, tylko że jak zwykle nikt nic nie widział.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.