Co w tym tygodniu w tczewskim kinie?

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Co w tym tygodniu w tczewskim kinie?
Za nami pierwszy dzień wiosny, a tymczasem w kinach pojawiają się premierowe tytuły. Wśród nich ekranizacja bestsellerowego thrillera Joanny Bator, nowy wizjonerski horror Jordana Peele'a oraz rodzimy reprezentant kina familijnego.

W repertuarze kinowym znajdziemy:

PREMIERY


"CIEMNO, PRAWIE NOC" thriller / kryminał prod. Polska
w rolach głównych: Marcin Dorociński, Magdalena Cielecka, Agata Buzek

"TO MY" horror prod. USA
w rolach głównych: Lupita Nyong'o, Elizabeth Moss, Winston Duke

"WŁADCY PRZYGÓD. STĄD DO OBLIVIO" komedia / przygodowy / familijny prod. Polska

w rolach głównych: Maciej Makowski, Szymon Radzimierski, Weronika Kaczmarczyk


POZOSTAŁE FILMY TYGODNIA:

"KURIER" dramat / biograficzny prod. Polska
w rolach głównych: Philippe Tłokiński, Patrycja Volny, Julie Engelbrecht

"KAPITAN MARVEL" akcja / fantasy / przygodowy prod. USA
w rolach głównych: Brie Larson, Samuel L. Jackson

"CAŁE SZCZĘŚCIE" komedia romantyczna prod. Polska
w rolach głównych: Piotr Adamczyk, Roma Gąsiorowska

"ROBACZKI Z ZAGINIONEJ DŻUNGLI" animacja prod. Francja

"CORGI, PSIAK KRÓLOWEJ" animacja prod. Belgia


"Ciemno, prawie noc" to najnowszy thriller w reżyserii Borysa Lankosza, będący ekranizacją bestsellerowej, nagrodzonej Literacką Nagrodą NIKE powieści Joanny Bator. Reporterka Alicja Tabor (Magdalena Cielecka) wraca w rodzinne strony do Wałbrzycha, tropem niewyjaśnionych zaginięć dzieci. Ambitna dziennikarka postanawia samotnie rozwiązać zagadkę, z którą problem mają funkcjonariusze policji. Nie wie jednak, że dążąc do odkrycia prawdy stanie oko w oko z wcielonym złem i pozna tajemnice swej własnej przeszłości.
Kolejną kinową premierą jest horror "To my" w reżyserii Jordana Peele'a, okrzykniętego wizjonerem, twórcy wielokrotnie nagradzanego filmu "Uciekaj!". W jego najnowszej produkcji poznajemy sympatyczną rodzinę Wilsonów, którzy oddają się uciechom wakacyjnego wypoczynku w swym letnim domku w Kaliforni. Jednak po powrocie z plaży do domku, rodzina zostaje zaatakowana przez cztery zamaskowane postaci. Napastnicy okazują się wyglądać identyczniejak ich ofiary.
Ostatnią z propozycji w tym tygodniu jest polski przygodowy film familijny "Władcy przygód. Stąd do Oblivio". Nastolatkowie Franek i Izka znajdują i odpalają tajemniczy gramofon, przez który do naszego świata dostaje się Eddie, uciekinier z krainy Oblivio. Niestety jego śladem ruszają okrutni Łowcy Głów, którzy zrobią wszystko by schwytać zbiega. Franek i Izka przeżyją największą przygodę swojego życia próbując pomóc Eddiemu.

Szczegóły dotyczące godzin pokazów i opisy filmów na www.helios.pl .

Drukuj
Prześlij dalej