Pierwsze w nowym roku Kino Kobiet

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
17
01.2018
Środa
Tczew - Pierwsze w nowym roku Kino Kobiet
ZAPRASZAMY NA PIERWSZE W NOWYM ROKU KINO KOBIET! Seans w terminie 17 STYCZNIA (środa), godz. 18.30 - Helios Tczew "GOTOWI NA WSZYSTKO. EXTERMINATOR".


Kochane Panie!

Życząc Wam wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku serdecznie zapraszamy na styczniowe seanse Kina Kobiet. Na początek zaserwujemy Wam zabawną i pełną pozytywnej energii komedię "Gotowi na wszystko. Exterminator". Pamiętajcie, że w styczniu spotykamy się dwa razy. Kolejne seans już 31.01!

Jak co miesiąc przygotowaliśmy również dodatkowe atrakcje i konkursy z nagrodami. Zabierzcie koleżanki, sąsiadki, mamę, siostrę i wybierzcie się na seans Kina Kobiet!

W holu kina od godz. 17:30 czekać będą na wszystkie panie nasi partnerzy:

Mary Kay - z zabiegami pielęgnacyjnymi "satynowe dłonie" i "satynowe usta".
Ebro Gym - z konsultacjami specjalistycznymi odnośnie doboru ćwiczeń na siłowni

(Postanowienie noworoczne? Pomagamy!).
Tczewska Szkółka Programowania dla Dzieci i Młodzieży - z okularami trójwymiarowymi (Każda z pań będzie mogła przenieść się do innej przestrzeni!) oraz propozycją zapisów na kolejny semestr zajęć.
Pracownia Florystyczna Stary Rower - z kreatywnymi zajęciami tematycznymi.
Księgarnia Book Book - z zestawieniem 10 bestsellerów roku 2017 do nadrobienia.

Podczas konkursów na sali od godz. 18:30 do wygrania m.in.:
voucher na indywidualny trening w Pilates Studio Aleksandra Czapiewska,
nagrody książkowe ufundowane przez księgarnię Book Book,
nagrody rzeczowe od Ebro Gym,
zestawy kosmetyków od Mary Kay,
vouchery na zajęcia z programowania od Tczewskiej Szkółki Programowania dla Dzieci i Młodzieży,
najnowsze numery pisma Avanti.

Dla każdej uczestniczki pierwszego styczniowego Kina Kobiet
będziemy mieli również KALENDARZ NA ROK 2018!


MOTYW WIECZORU

Zapraszamy do wspólnej zabawy podczas ostatniego z konkursów, tzw. Warunków. Pierwszym z nich będzie "Złoto" - w nawiązaniu do karnawałowych kreacji.
Ubierzcie więc bluzkę ze złotymi cekinami, sukienkę w złote wzory lub zabierzcie ze sobą na nasze wydarzenie inne akcesoria w kolorze złotym!

OPIS FILMU

Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie - chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: Exterminator. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. Pewnego dnia powracają dawne wspomnienia - pani burmistrz (Dominika Kluźniak) okazuje się wielką fanką Exterminatora ze starych czasów. Obiecuje wesprzeć przyjaciół unijną dotacją, o ile dogadają się i doprowadzą do reaktywacji zespołu. Szybko okazuje się, że propozycja ma jednak mały haczyk: chłopcy muszą sprzeniewierzyć się swoim ideałom i wystąpić na kilku festynach, grając utwory dalekie od ich repertuaru. Męska duma nie pozwala bohaterom iść na kompromis, a wieloletnia przyjaźń i związki z kobietami poddane zostają prawdziwej próbie.

Bilety w sprzedaży!
Dobre miejsce zarezerwujesz tutaj: http://www.helios.pl/33,Tczew/KinoKobiet/

Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Zaproszenia, Kupony Specjalne oraz Vouchery (nie dotyczy zaproszeń specjalnych, dedykowanych na to konkretne wydarzenie).

LOKALNYMI PARTNERAMI STYCZNIOWEGO SPOTKANIA SĄ:

Mary Kay, Ebro Gym, Tczewska Szkółka Programowania dla Dzieci i Młodzieży, Pracownia Florystyczna Stary Rower, Księgarnia Book Book, Pilates Studio Aleksandra Czapiewska.

Drukuj
Prześlij dalej