Lato w mieście - Koncert Majki Jeżowskiej z gościnnym udziałem Chóru Dziecięcego Passionatka

Majka Jeżowska (fot. mat. prasowe )

odbyło się
05
08.2017
Sobota
Tczew - Lato w mieście - Koncert Majki Jeżowskiej z gościnnym udziałem Chóru Dziecięcego Passionatka
5 sierpnia 2017 (sobota) godz. 17.00
Amfiteatr Miejski im. Grzegorza Ciechowskiego
Bilety: 10 zł przedsprzedaż, 15 zł w dniu imprezy, dzieci i młodzież do 15 lat - wstęp wolny z pełnoletnim opiekunem


Majka Jeżowska - wokalistka obdarzona ciepłym głosem i niezwykłym temperamentem estradowym, kompozytorka, autorka wielu przebojów („Najpiękniejsza w klasie”, „Od rana mam dobry humor”, ”Margarita”) i widowisk muzycznych („Majkowe studio nagrań” , ”Kochaj czworonogi”), producent muzyczny oraz szefowa własnej firmy fonograficznej Ja-Majka Music.

Ma na swoim koncie Platynową i kilka Złotych Płyt, wielokrotna laureatka KFPP w Opolu, zdobywczyni I nagrody Festiwalu Krajów Nadbałtyckich Karlsham, Kawaler Orderu Uśmiechu, Ambasador Dobrej Woli UNICEF-u, członek Rady Fundacji Ronalda McDonalda, wielka przyjaciółka dzieci i showmenka.
Od wielu lat przyciąga na swoje familijne koncerty bardzo szeroką publiczność a na jej przebojach „A ja wolę moją mamę”, „Wszystkie dzieci nasze są”, „Kolorowe dzieci”, „Laleczka z saskiej porcelany” wychowuje się kolejne pokolenie wdzięcznych słuchaczy. Jako jedyna piosenkarka i autor muzyki ma swój Festiwal Piosenki „Rytm i melodia”, który odbywa się w Radomiu od 2006 roku.
Jej imię noszą przedszkola w Jaworznie i w Zabrzu.
Repertuar Majki jest bardzo zróżnicowany - od piosenek familijnych poprzez występy na Piknikach Country w Mrągowie, w Telewizyjnych Biesiadach, Sylwestrowych Galach, Koncertach Wakacyjnych Przebojów, w nagraniach muzyki do filmów „King Size”, „Deja vu”, „Królestwo Zielonej Polany”, „W pustyni i w puszczy” i „Karolcia”.
Majka ze swoją kolorową osobowością, wspaniałymi piosenkami, kontaktem z publicznością i humorem potrafi porwać do zabawy każdego widza, a jej koncert to okazja do wspólnego śpiewania, tańca i uśmiechu dla całej rodziny!

Gościnnie z Majką Jeżowską w utworze „Wszystkie dzieci nasze są” wystąpi CHÓR DZIECIĘCY PASSIONATKA.

Chór Dziecięcy Passionatka działa od 2009 roku przy Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie.
Składa się z 25 osób w wieku od 5 do 16 lat. Ideą chóru jest daleko idące umuzykalnianie młodego pokolenia.
Zajęcia mają na celu rozwijanie zainteresowań dzieci uzdolnionych muzycznie oraz stworzenie możliwość atrakcyjnego i kreatywnego spędzania wolnego czasu.
Repertuar, nad którym pracuje chór uzależniony jest od potrzeb dzieci, uroczystości, świąt, konkursów m.in. piosenki okazjonalne, z repertuaru dziecięcego, pieśni patriotyczne, kolędy, pastorałki, piosenki turystyczne, szanty oraz piosenki filmowe i musicalowe.
Dyrygentką chóru w latach 2009-2015 była Agata Sowa, natomiast od 2015 jest Karolina Kornas.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (6)
dodaj komentarz

 • +5

  janek_gość

  04.08.2017, 12:13

  to alkoholiczka xD

  Jak byłem dzieckiem, w Pruszczu Gdańskim koncert grała właśnie Majka Jeżowska. Kolega bardzo chciał jechać, i wiercił swojemu tacie dziurę w brzuchu. A że ojcu kumpla nie chciało się jechać, to mu wkręcił, że Majka Jeżowska jest alkoholiczką, i nie będzie sponsorować jej picia kupując bilety xD Kumpel się poryczał i miał spaczone dzieciństwo ;) Teraz opowiada tę anegdotę ze śmiechem, ale wtedy przeżył traumę :D

  Odpowiedz
  IP: 193.105.xx8.xx9 
 • +7

  kot_gość

  04.08.2017, 20:30

  Majka Jeżowska jest jak Ibisz - im starsza tym młodsza...

  Odpowiedz
  IP: 31.135.xx2.xx5 
 • -1

  dar_gość

  05.08.2017, 18:14

  bv

  dlaczego biletowany wystep gniew ma darmowo

  Odpowiedz
  IP: 94.254.xx8.xx2 
 • -2

  .._gość

  06.08.2017, 09:25

  ..

  tczewsk, dlatego

  Cytuj
  IP: 109.207.xx6.xx4 
 • -5

  m gość_gość

  06.08.2017, 08:27

  koncert

  dlaczego nie było rozdawane zdjęcia z autografem dostali tylko kilku osób a po koncercie powinna mieć jeszcze a nie tylko płyty były do kupienia a nie każdy chce płytę

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx5.xx6 
 • aga_gość

  07.08.2017, 09:31

  cena

  a po ile te pyty

  Cytuj
  IP: 94.40.xx2.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.