Jarmark z duszą i sercem w Atrium Tczew


odbyło się
16
12.2016
Piątek
Tczew - Jarmark z duszą i sercem w Atrium Tczew
Wszystkich, którzy poszukują wyjątkowych prezentów świątecznych Atrium Tczew zaprasza na „Jarmark z duszą i sercem”. W wybrane listopadowe i grudniowe weekendy na terenie centrum handlowego pojawią się stoiska z oryginalnymi ręcznymi wyrobami, nadbużańskimi miodami oraz produktami prosto z gór!

Centrum handlowe Atrium Tczew zaprasza na świąteczny jarmark pełen wyjątkowego asortymentu idealnego na świąteczne prezenty lub wigilijny stół. Na terenie galerii w dniach 4-6 listopada, 2-4 grudnia oraz 16-18 grudnia pojawią się stoiska z takim rękodziełem, jak: biżuteria, ceramika, galanteria drzewna, rzeźby i malowane szkło. Nie zabraknie pomysłów na prezenty dla najmłodszych. Wśród oferowanych produktów znajdą się drewniane zabawki, wycinanki, ręcznie szyte ubranka dla dzieci i maskotki. Pojawią się również naturalne kosmetyki coraz bardziej popularne wśród pań. Na jarmarku bożonarodzeniowym, kojarzonym z zimą, nie może zabraknąć góralskich produktów, takich jak kierpce, serki góralskie, kożuchy, skóry, czapki czy rękawice.

Stoiska wystawiennicze będą znajdowały się na pasażu centrum handlowego. Szczegółowe informacje dotyczące „Jarmarku z duszą i sercem” oraz pełnej oferty Atrium Tczew są dostępne na stronie www.atrium-ch.pl/tczew/ .
Drukuj
Prześlij dalej