Milon Basic w Colorfit


odbyło się
09
11.2018
Piątek
Tczew - Milon Basic w Colorfit
Trening szyty na miarę!!!
Milon Basic w Colorfit Gym & Fitness Center w Tczewie na Jagiellońskiej 55!!
Specjalna formuła ćwiczeń oparta na wiedzy i wieloletnich badaniach sprawia, że trening obwodowy Milon jest prosty, efektywny i bezpieczny.
Systemy Milon gwarantują, że czas przeznaczony na ćwiczenia zostanie optymalnie wykorzystany i przyniesie pożądane efekty.
Istotą obwodu Milon jest połączenie dwóch wzajemnie dopełniających się rodzajów treningu: siłowego i wytrzymałościowego.

Na kompletny obwód siłowo-wytrzymałościowy składa się 12 urządzeń, ułożonych w krąg:
- 6 maszyn siłowych, na których użytkownicy ćwiczą główne partie mięśniowe,
- 6 maszyn cardio, które pomagają zwiększyć wydolność mięśnia sercowego.
W obwodzie Milon trenujesz w krótkich interwałach na maszynach, które indywidualnie dostosowują się do Ciebie w kilka sekund do optymalnych zakresów obciążeń.
Trening Milon nie tylko poprawia kondycję organizmu i pozwala spalać tkankę tłuszczową, ale także wspiera procesy rehabilitacyjne, przywracając sprawność organizmu po przebytych kontuzjach lub urazach. Dzięki jednoczesnemu wsparciu trenera - fizjoterapeuty i aktywności sportowej w obwodzie Milon, ćwiczenia przynoszą ulgę w bólu kręgosłupa i stawów, zapobiegają chorobom wynikającym z niskiej aktywności fizycznej i wzmocnią cały organizm.
Obwody treningowe Milon są przeznaczone dla:
- wszystkich, którzy wymagają od swojego treningu wysokiej efektywności, przy zachowaniu bezpieczeństwa,
- seniorów,

- osób, które potrzebują opieki trenera,
- osób, które wolą ćwiczyć w kameralnym gronie.
Oszczędność czasu to dodatkowy atut! 17,5 minuty - tyle trwa jeden obwód, podczas którego użytkownik wykonuje 8 minitreningów na główne partie mięśniowe i układ krążenia. Dwa obwody dają w sumie 35 minut kompletnego treningu, którego efekty trwają do kilku godzin po ukończonej sesji treningowej.
Koniecznie już dziś umów się na pierwszy darmowy trening na Milonie, poprzedzony badaniem na analizatorze składu ciała, a wszystko to pod okiem naszego trenera - fizjoterapeuty Mikołaja.
Rezerwacje tylko telefoniczne, pod numerem:
+48 888 228 304.
A dla zdecydowanych.... karnet Milon Premium w cenie 189 zł/ miesiąc (zalecane treningi 3 razy w tygodniu, ale max 4.); przy pierwszym zakupie należy doliczyć koszt karty chipowej w cenie 30 zł (nie mamy żadnych umów!!). Każdy klient kupujący karnet Milon Premium, w cenie, bez ograniczeń, ma też wszystko, co dotyczy karnetu Siłownia Open (siłownia, sauna, zajęcia fitness - poza pole fitness, a także bilard i piłkarzyki)!!
Zapraszamy do Colorfit!!

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA