Kino Konesera. "Listy do M. 3"

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
15
11.2017
Środa
Tczew - Kino Konesera. "Listy do M. 3"
Kochane Panie! Przed nami niezwykle gorący listopad. Nie dość, że spotykamy się w tym miesiącu na seansach Kina Kobiet dwa razy, to dodatkowo każdego z tych wieczorów pokażemy Wam doskonałe komedie w świątecznym klimacie. Na początek "Listy do M. 3".

Kolejne listopadowe spotkanie dnia 29.11 odbędzie się z komedią "Złe mamuśki 2. Jak przetrwać święta".

Poza wspaniałym filmem - jak co miesiąc przygotowaliśmy również dodatkowe atrakcje i konkursy z nagrodami. Zabierzcie koleżanki, sąsiadki, mamę, siostrę i wybierzcie się na seans Kina Kobiet!


Seans w terminie 15 LISTOPADA (środa), godz. 18.30 -
Helios Tczew "LISTY DO M. 3".

Od godz. 17:30 w holu tczewskiego kina na wszystkie panie czekać będą:

???? Pierwsza Tczewska Szkółka Programowania dla Dzieci i Młodzieży, która na żywo będzie prezentować to, co robią podczas zajęć podopieczni szkółki. W ramach stanowiska będzie można też poczęstować się słodką babeczką oraz otrzymać 10% rabat na zajęcia dla dzieci i młodzieży.
???? Salon Urody Ania Beauty przeprowadzać będzie zabiegi z henną, regulacje woskiem oraz służyć będzie fantazyjnymi upięciami - również z udziałem nożyczek termicznych!

???? Radostowskie Rarytasy zaprezentują nam absolutnie wyjątkowe wyroby z mleka krowiego, które na co dzień produkują w swojej siedzibie. Na panie czekać będzie drobny poczęstunek w skład którego wchodzić będą wszelkiego rodzaju sery i przekąski.

Każda pani przy wejściu na salę otrzyma również upominek ufundowany przez producenta mebli, firmę Kler oraz pakiet słodkości!

Wśród nagród, które rozdamy na sali od godz. 18:30 podczas naszych konkursów m.in.:

????zestawy kosmetyków Biotanique,
????upominki ufundowane przez firmę Kler o łącznej wartości 700 zł!
????vouchery do wykorzystania na usługi Salonu Urody Ania Beauty,
???? zaproszenia na zajęcia dla dzieci i młodzieży od Tczewskiej Szkółki Programowania,
???? zestawy niezwykłych wyrobów od Radostowskich Rarytasów,
???? karnety nauki jazdy konnej w Stadninie Koni Goszyn,
???? bony upominkowe na warsztaty makijażu z Oriflame,
???? liczne nagrody książkowe, płyty DVD z topowymi filmami oraz muzyką!

Najbliższe wydarzenie będzie również okazją do pomocy 16-letniej Michalinie Jeleniewskiej, uczennicy II LO w Tczewie, która podczas zajęć szkolnych doznała udaru niedokrwiennego prawej półkuli mózgu. Koszt rehabilitacji neurologicznej to ponad 11 tys zł za miesiąc.

Każdy z nas może pomóc! Wystarczy dołączyć do akcji organizowanej pod patronatem Fundacji Forani - o niej więcej tutaj: https://www.facebook.com/fundacjaforani/photos/a.414777395212320.89561.413059895384070/1560714000618648/?type=3&theater

Już wkrótce do licytacji dołączą przedmioty ufundowane przez Kino Kobiet oraz tczewskich przedsiębiorców! Więcej na temat sytuacji Michaliny oraz możliwości pomocy - tutaj >> https://www.facebook.com/groups/511544449214203/?pnref=story

MOTYW WIECZORU
W związku z tym, że będziemy się bawić w klimacie "Listów do M. 3" - niech na widowni królują motywy świąteczne. Zapraszamy Panie w szaliczkach w choinki, sweterkach w renifery, mikołajowych czapeczkach. Mile widziane elementy świecące, takie jak lampki czy bombki.

O FILMIE
Bohaterowie przebojów "Listy do M." i "Listy do M.2" powracają! Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. "Listy do M. Czas niespodzianek" opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

Bilety w sprzedaży!
Ceny: 23 zł, 20 zł - przy zakupie min. 15 biletów.

Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Zaproszenia, Kupony Specjalne oraz Vouchery (nie dotyczy zaproszeń specjalnych, dedykowanych na to konkretne wydarzenie).


LOKALNYMI PARTNERAMI LISTOPADOWEGO SPOTKANIA SĄ:
Tczewska Szkółka Programowania dla Dzieci i Młodzieży, Salon Urody Ania Beauty, Radostowskie Rarytasy, Kler, Oriflame, Stadnina Koni Goszyn

Drukuj
Prześlij dalej