"ZJEDNOCZONE STANY MIŁOŚCI" - Kultura dostępna

Kultura dostępna (fot. mat. prasowe )

odbyło się
12
01.2017
Czwartek
Tczew - "ZJEDNOCZONE STANY MIŁOŚCI" - Kultura dostępna
Już 12 stycznia w kinie Helios kolejny seans w ramach projektu „Kultura Dostępna”. Tym razem zapraszamy na film „ZJEDNOCZONE STANY MIŁOŚCI”.

Projekt Kultura Dostępna w kinach w 2015 roku umożliwił szerokiej publiczności dostęp do nowych i najbardziej docenianych polskich filmów. W 2016 roku, w nowej edycji projektu, Widzowie zobaczą między innymi najnowsze produkcje nagradzane na ostatnim Festiwalu Filmowym w Gdyni.

ZJEDNOCZONE STANY MIŁOŚCI
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ

Od lat: 15
Czas trwania: 104 min.
Produkcja: Polska/Szwecja [2015]
Opis filmu
Jest początek 1990 roku. Mimo że nastała już wolność, cały czas czuć ducha poprzedniej epoki. Cztery pozornie szczęśliwe kobiety w różnym wieku łączy nieodparte pragnienie zmiany swojego życia. Nowy świat w transformacji budzi w nich lęki, ale też wyzwala tłumione pragnienia. Agata (Julia Kijowska), młoda matka uwięziona w pozbawionym namiętności małżeństwie, szuka ucieczki w niemożliwej do spełnienia miłości. Renata (Dorota Kolak) jest nauczycielką zafascynowaną swoją młodszą sąsiadką, Marzeną (Marta Nieradkiewicz) - prowincjonalną królową piękności, której mąż pracuje w RFN. Siostra Marzeny, Iza (Magdalena Cielecka) jest dyrektorką szkoły i sekretną kochanką ojca jednej z uczennic.

ZAPRASZAMY !!!
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ

Drukuj
Prześlij dalej