Komedia czy Horror? Podwójny Maraton w kinach Helios!

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
08
12.2017
Piątek
Tczew - Komedia czy Horror? Podwójny Maraton w kinach Helios!
Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na wyjątkową noc filmową w dwóch odsłonach. Dokładnie za tydzień, 8 grudnia odbędzie się niepowtarzalny podwójny maraton, w którym Widzowie będą mogli wybrać spośród dwóch zestawów filmów: strasznych horrorów lub strasznie śmiesznych komedii!

Zestaw pierwszy to aż cztery najzabawniejsze komedie ostatnich miesięcy, a wśród nich prawdziwa niespodzianka... Na początek zaprezentowany zostanie najnowszy film w gwiazdorskiej obsadzie - "Bękarty" (przedpremierowo)! Następnie Widzowie zobaczą brawurowy "Dom Wygranych", a po krótkiej przerwie: zwariowany film "Jak to robią single" i klasyczny humor w komedii "W starym dobrym stylu".

W zestawie drugim znalazły się cztery przerażające horrory, które doskonale spełnią swoją rolę... Po ich obejrzeniu z pewnością nikt nie zaśnie, nawet po całej nocy spędzonej w kinie. Jako pierwszy wystraszy islandzki thriller "Pamiętam Cię", a następnie krew w żyłach Widzów zmrożą "Męczennicy" i "Słudzy Diabła", dzieła dopełni mroczny horror "The Hallow".


Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Drukuj
Prześlij dalej