Steńczyk/Grechuta - koncert

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
16
03.2024
Sobota
Steńczyk/Grechuta - koncert
"Steńczyk/Grechuta" to koncert, w którym usłyszymy doskonale odświeżone, na nowo zaaranżowane piosenki z repertuaru Marka Grechuty. Wykona je Tomasz Steńczyk z zespołem - wokalista, gitarzysta, kompozytor, który nie boi się śpiewać trudnych tekstów.

Steńczyk/Grechuta - koncert
16 marca 2024 godz. 20.00
Klub Muzyczny CKiS, ul. Wyszyńskiego 10, Tczew
Bilety: 60 zł

Wspólnie na nowo odkryjemy znane utwory Marka Grechuty, które dzięki aranżacjom Steńczyka wchodzą w inne klimaty - czasem nieco aktorskie, a miejscami wręcz poetyckie. W czasie koncertu usłyszymy: "W dzikie wino zaplątani", "Niepewność", "Historia jednej podróży", "Korowód", "Świat w obłokach", "Dni których nie znamy" oraz wiele innych.

Steńczyk i jego zespół potrafią uwalniać emocje, udowadniają to na każdym koncercie.  Nagrodzeni na Festiwalach Festiwalu "Grechuta Festiwal" w Krakowie, Festiwalu Twórczości "Korowód" w Krakowie, "Pamiętajmy o Osieckiej" w Warszawie oraz na Spotkaniach Zamkowych "Śpiewajmy poezję" w Olsztynie. Występowali w Teatrze Roma w Warszawie, Teatrze Krasickiego w Krakowie, Piwnicy pod Baranami, Teatrze Atelier w Sopocie, CK ICE Kraków oraz w Studiu Polskiego Radia im. A. Osieckiej.

Drukuj
Prześlij dalej