Kino Kobiet. "OCEAN'S 8"

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
13
06.2018
Środa
Tczew - Kino Kobiet. "OCEAN'S 8"
ZAPRASZAMY NA KOLEJNE KINO KOBIET 13 CZERWCA (środa), od godz. 17.30 (Helios Tczew). Pokażemy PRZEDPREMIEROWO komedię kryminalną w gwiazdorskiej obsadzie pt. "OCEAN'S 8"!

Od godz. 17:30 w holu kina:
Bio Beauty Room - nowy, absolutnie wyjątkowy salon urody zaprosi do testowania kremów, peelingów i innych - wyłącznie naturalnych - kosmetyków używanych do codziennych zabiegów w salonie. W ramach stanowiska uzyskać będzie można również wyjątkowy upominek niespodziankę!

Mój Dietetyk - zaprosi wszystkie panie do skorzystania z bezpłatnej konsultacji żywieniowej oraz analizy składu i masy ciała.

Bookieciarnia - wyjątkowy Klub Czytelniczy zaprosi na swoje bezpłatne spotkania organizowane z myślą o fankach spędzania wolnego czasu przy dobrej książce. Bookieciarnia to również miejsce wymiany książek pomiędzy czytelnikami oraz organizowania wyzwań czytelniczych. To również (albo przede wszystkim!) rozmowy o książkach, nowościach wydawniczych, różnych wydarzeniach czytelniczych oraz ekranizacjach książkowych.

Nabak Design - służyć będzie konsultacjami w zakresie projektowania wnętrz oraz ufunduje nagrodę specjalną, o której poniżej!

Wśród nagród, jakie rozdamy podczas naszych konkursów na sali od godz. 18:30 m.in.
zestawy voucher + kosmetyki ufundowane przez Bio Beauty Room,

zaproszenia na bezpłatne konsultacje u Mojego Dietetyka o wartości 100 zł,
vouchery na zajęcia z montażu i publikacji filmów od Tczewskiej Szkółki Programowania - do późniejszego sprezentowania swojemu dziecku lub wnukowi,
nagrody książkowe od Bookieciarni.

NAGRODA SPECJALNA O WARTOŚCI 7 000 zł!
Fundatorem i wykonawcą indywidualnego projektu wnętrz do 80 m kw (to już całkiem pokaźne mieszkanie!) jest marka Nabak Design Remont, Projektowanie Wnętrz, Meble na wymiar.

Wśród konkursów również tradycyjne warunki. Motywem przewodnim będą filmy kryminalne - zabierz więc ze sobą kapelusz i pistolet (może być taki z suszarki do włosów) lub inny gadżet kojarzący się z takimi filmami jak "Bonie i Clyde" i daj sobie szansę na nagrodę w ostatniej konkurencji!

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursach? Wypełnić kupon, który otrzymasz przy wejściu do strefy Kina Kobiet w holu kina od godz. 17:30.

Masz ochotę wybrać się na Kino Kobiet, ale nie masz z kim zostawić dzieci? Żaden problem!
Podczas, kiedy Ty będziesz relaksowała się na seansie z przyjaciółkami, dziećmi zajmie się Ola Ziemann prowadząca na co dzień Krainę Jeżyków. We współpracy z Nudoodpornymi Ola przygotowała mnóstwo zabaw. Będą gry ruchowe i zabawy plastyczne. Będą zgadywanki i układani.

Więcej o akcji tutaj: https://www.facebook.com/events/1710971402272594/?notif_t=plan_user_invited?if_id=1528457667533355

OPIS FILMU
Pięć lat, osiem miesięcy, 12 dni... Dokładnie tyle czasu zajęło Debbie Ocean (Sandra Bullock) zaplanowanie największego skoku w jej życiu. Do jego realizacji potrzebuje pomocy najlepszych specjalistów w swoim fachu. Szczególnie swojej wspólniczki Lou Miller (Cate Blanchett). W ekipie najlepszych z najlepszych znalazły się: jubilerka Amita (Mindy Kaling) i oszustka uliczna Constance (Awkwafina). Dołączyły do nich paserka Tammy (Sarah Paulson), hakerka Nine Ball (Rihanna) oraz projektantka mody Rose (Helena Bohnam Carter). Cel to warty około 150 milionów dolarów diamentowy naszyjnik. Podczas imprezy roku - Gala Met, będzie go miała na sobie światowej sławy aktorka Daphne Kluger (Anne Hathaway). Plan wygląda perfekcyjnie, jednak nie ma w nim miejsca na najdrobniejszy błąd. Zwłaszcza jeśli dziewczyny chcą niepostrzeżenie wynieść z gali diamenty warte 150 milionów dolarów... i to na oczach wszystkich zebranych.

Bilety w sprzedaży!

Dobre miejsce dla siebie oraz Twojej mamy, przyjaciółki, koleżanek zarezerwujesz tutaj: http://www.helios.pl/33,Tczew/KinoKobiet/

Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Zaproszenia, Kupony Specjalne oraz Vouchery (nie dotyczy zaproszeń specjalnych, dedykowanych na to konkretne wydarzenie).
ZAPRASZAMY!
Helios Tczew, Galeria Kociewska
Ul. Pomorska 1, Rezerwacja: tel. 58 777 26 16

___

PAMIĘTAJ, W GRUPIE TANIEJ! Bilety dla grup powyżej 15 osób w atrakcyjnej cenie!
Zapytaj o więcej: tel. 516 263 434 lub adam.plutowski@helios.pl

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA