Lato w mieście - Biesiada Disco Polo /Masters, Dbomb, Czadoman/ 

(fot. mat. prasowe)

odbędzie się
03
08.2019
Sobota
Tczew - Lato w mieście - Biesiada Disco Polo /Masters, Dbomb, Czadoman/ 
3 sierpnia 2019 godz. 19:00
Amfiteatr Miejski im. Grzegorza Ciechowskiego
Bilety: 20 zł przedsprzedaż, 30 zł w dniu koncertu


Masters

Zespół powstał na początku 2008 roku w Zambrowie z inicjatywy wokalisty zespołu - Pawła Jasionowskiego. Od tamtej pory koncertuje po całej Polsce i zdobywa coraz liczniejszą publiczność. Wielokrotnie odwiedzał także USA, Anglię, Niemcy, Belgię oraz Litwę.
Masters wypracował własny i rozpoznawalny styl disco. Piosenki "Żono moja", "Jeden uśmiech Jej", "Ja i Ona", "Mazureczka", "Bella", "Schody do nieba" oraz "Szukam dziewczyny", podbijają serca słuchaczy i grane są na każdym koncercie zespołu.
Do wszystkich tych przebojów Masters nakręcił wideoklipy. Pierwszym hitem zespołu okazał się teledysk do piosenki "Żono moja", który pobił rekord popularności wśród polskich wykonawców. Liczba jego wyświetleń w serwisie YouTube to ponad 50 milionów
Paweł Jasionowski, lider i wokalista zespołu Masters, urodził się w Zambrowie. Z muzyką związany jest od dziecka. Przez 12 lat uczył się grać na fortepianie i saksofonie. Ukończył średnią szkołę muzyczną w Łomży w klasie saksofonu. Jest absolwentem kulturoznawstwa.
Jest producentem muzycznym i kompozytorem większości swoich utworów, które tworzy we własnym studiu nagraniowym. Wydał już 5 płyt, a w swoim dorobku artystycznym posiada ponad 100 utworów. W 2017 r. wziął udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo".

Czadoman

Wokalista z wieloletnim doświadczeniem na scenie muzyki rozrywkowej. Od niedawna tworzy rewolucję w polskiej muzyce tanecznej. Każdy jego występ to niepowtarzalne wydarzenie, które dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji! Podczas koncertów wraz z tańczącymi u jego boku modelkami doprowadza publiczność do szaleństwa w rytmie dance.

 Dbomb

Zespół Dbomb tworzą Bartek, Piotrek i Janek. D-Bomb zadebiutował w 1997 r. i bardzo szybko stał się rozpoznawalny i popularny. Przeboje takie jak "Dobrze robię", "Koniec" czy "Nagie Anioły" podbiły serca nastolatek. Ich muzyka obowiązywała na każdej dyskotece. W repertuarze zespołu są nie tylko szybkie, dynamiczne i lubiane przez młodzież utwory z gatunku disco/dance, ale także bardzo romantyczne ballady wywołujące westchnienia wśród damskiej części publiczności. Taką frekwencją jak na koncertach D-Bomb mógłby pochwalić się niejeden znany wykonawca. Zespół również dziś jest bardzo popularny. Najnowsze utwory, które już zostały docenione przez fanów to m. in. "Powiedz mi co czujesz", "Do szaleństwa", "Myślę", "Shake your boom boom", czy  "Lubię kiedy".

Drukuj
Prześlij dalej