Tabata w Colorfit


odbyło się
17
04.2018
Wtorek
Tczew - Tabata w Colorfit
Colorfit Gym & Fitness Center na Jagiellońskiej zaprasza na Tabatę we wtorki o 19.00, czwartki o 9.00 i piątki o 18.00. Zajęcia trwają 60 minut.
Tabata, czyli czyli czterominutowy interwałowy trening metaboliczny, w równomierny sposób angażuje jak najwięcej mięśni naszego ciała. Dzięki temu "podkręca" metabolizm i przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia wykonywane 2 lub 3 razy w tygodniu w szybkim czasie pozwalają osiągnąć szczytową formę.
Tabata to ćwiczenia składające się na trening o niezwykłej intensywności, który wykonuje się przy obciążeniu własnego ciała. Celem treningu jest poprawa zarówno wydolności anaerobowej (beztlenowej), jak i aerobowej (tlenowej), a co za tym idzie - zwiększenie wytrzymałości i wydolności organizmu. W związku z tym spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej jest "skutkiem ubocznym" intensywnych ćwiczeń.
Wstęp na zajęcia w oparciu o aktywny karnet Siłownia Open, wejściówki jednorazowe oraz FREE, a także karty sportowe Multisport, Vanitystyle i OK System.
Telefon do recepcji klubu: 587285082


Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA