Spotkanie kobiet biznesu


odbyło się
24
04.2017
Poniedziałek
Tczew - Spotkanie kobiet biznesu
24 kwietnia (poniedziałek) godz. 18:00
Miejsce: Dom Przedsiębiorcy I piętro sala konferencyjna


Temat: Paradygmat wyboru czyli sztuka podejmowania decyzji w biznesie
W jaki sposób skutecznie podnosić jakość podejmowanych decyzji w coraz bardziej nieprzewidywalnym otoczeniu? Co to są czarne łabędzie w biznesie i dlaczego będziemy rozmawiać o indykach. Dlaczego charyzmatyczny szef może być zarówno szansą jak i zagrożeniem dla biznesu. Dlaczego łatwiej nam uwierzyć aktorowi w fartuchu lekarza niż eksportowi w dżinsach.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ


Spotkania są odpowiedzią na potrzeby Pań. Ich celem jest inspiracja, wsparcie, motywacja i promocja swoich pomysłów i biznesów, a poprowadzi je p. Marzena Grochowska z firmy GET CHOICE Innowacyjne Wsparcie Biznesu.

Na uwagę zasługuje fakt, że charakter spotkań został doceniony przez Polskie Stowarzyszenie Kobiet Biznesu, które objęło patronatem honorowym imprez organizowanych w ramach cyklu: ?Szminki ploty papiloty?- http://pskb.pl/2014/03/17/szpilki-ploty-papiloty/

Główne założenia spotkań to budzenie w sobie wewnętrznej motywacji do pozytywnych zmian i rozwoju, odkrywanie swoich atutów, promowanie własnych biznesów i przekuwanie pasji w biznes oraz nade wszystko budowanie pewności siebie niezależnej od pogody.
Na każdym spotkaniu dajemy Paniom możliwość spotkania nowych osób i nawiązania trwałych relacji biznesowych!
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ

Na tym spotkaniu nie może was zabraknąć!

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew, ul. Obrońców Westerplatte 3" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej