Maraton Pisania Listów

Maraton Pisania Listów (fot. mat. prasowe )

odbyło się
10
12.2016
Sobota
Tczew - Maraton Pisania Listów
Weź udział w przedsięwzięciu, która może pomóc innym. Maraton Pisania Listów odbywa się co roku w ramach świętowania Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka (10 grudnia).

Wysyłamy apele do władz oraz listy solidarności do osób, których prawa są łamane. Im więcej listów napiszemy, tym większa szansa, że uda nam się poprawić los danego bohatera lub bohaterki. W Polsce piszemy w setkach miejsc w całym kraju - w szkołach, klubach, kawiarniach, instytucjach kultury. Każdy może zorganizować Maraton! Rezultaty Maratonu są widoczne od razu. Już w jego trakcie otrzymujemy wiele dobrych wiadomości - ludzie są uwalniani z więzień, władze reagują na nasze apele, złe prawo jest zmieniane. Listy są ogromnym wsparciem dla bohaterów i ich bliskich - dają im siłę i nadzieję w walce o swoje prawa.

Zapraszamy mieszkańców Tczewa i okolic do wspólnego pisania w weekend 10-11 grudnia! Tczewski maraton po raz kolejny znajdzie swoje miejsce w górnych salach Fabryki Sztuk. Jak zwykle działamy od 12.00 w sobotę do 12.00 w niedzielę.

NAPISZ LIST! URATUJ ŻYCIE!

wydarzenie na FB - https://www.facebook.com/events/228053857607190/

Oficjalna strona Maratonu Pisania Listów AI - https://amnesty.org.pl/maraton/
Drukuj
Prześlij dalej