Koncert charytatywny na rzecz Zuzanny Koszałka


odbyło się
20
06.2013
Czwartek
Tczew - Koncert charytatywny na rzecz Zuzanny Koszałka
W czwartek 20 czerwca 2013 o godz. 18.00 na auli Gimnazjum nr 1 w Tczewie, odbędzie się koncert charytatywny zorganizowany dla chorej na mukowiscydozę Zuzi Koszałka. Dobrowolne datki zebrane na imprezie zostaną przeznaczone na leczenie dziewczynki.

Każdy dzień z mukowiscydozą to bezustanna walka o życie. Dziecko wymaga całodobowej opieki. Zuzia korzysta ze specjalistycznego inhalatora. Rodzice cały czas czekają na kamizelkę drenażową, która ma
pomóc w oddychaniu. Ponadto dziewczynka musi zażywać drogie lekarstwa, które są potrzebne jej do życia. Koszty leczenia przekraczają możliwości rodziny. Jedyną nadzieją na lepsze jutro jest nagłaśnianie akcji charytatywnej i szukanie pomocy u dobrych ludzi.

Na koncercie wystąpią utalentowani artyści, muzycy i wokaliści: Bartek Haftkowski, Dawid Pohnke, Martyna Litwińska, Mateusz Eliasz, Eliza Myszkiewicz, Kornelia Huk, Joanna Ackermann, Paweł Waruszewski, Paweł Kalwa, Kamila Gackowska, Olga Lewińska, Maciej Sinkiewicz, Monika Birna, Oliwia Raduńska, Michał Łódtka, Paweł Mincer, Michał Martyniak, Patrycja Wojtaś i Marcin Maliszewski. Koncert poprowadzą organizatorzy Małgorzata Mincer oraz Marcin Maliszewski.

Organizatorami głównymi są: MATIO Fundacja Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę oraz Gimnazjum Nr 1 w Tczewie. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Ogólnopolski Dziennik Informacyjny Portal Polski.

Z pewnością nie zabraknie wielkich emocji! Zapraszamy serdecznie!

Więcej informacji można znaleźć na stronie Fundacji Matio: www.mukowiscydoza.pl i na stronie Zuzi: www.zuzannakoszalka.webnode.com.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +3

  _gość

  14.06.2013, 00:31

  Im nas więcej tym lepiej, niech ten drobny gest przyczyni się do tak wielkiej rzeczy jaką jest pomoc chorej dziewczynce...... nie patrzcie na to czy kiedykolwiek ktoś wam pomógł, a na to jak wy możecie pomóc. Piękną rzeczą jest dawać coś od siebie....

  Odpowiedz
  IP: 46.205.xx5.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.