Pole Fitness w Colorfit


odbyło się
16
07.2018
Poniedziałek
Tczew - Pole Fitness w Colorfit
Kochani Colorfit Gym & Fitness Center w Tczewie na Jagiellońskiej 55 zaprasza wszystkie osoby, które chciałyby nauczyć się figur na rurkach na JEDYNE W TCZEWIE zajęcia Pole Fitness!!
Pole Fitness to sport dla wytrwałych i zdyscyplinowanych osób - nie tylko pań, ale również panów, który angażuje do pracy wszystkie partie mięśniowe i doskonale rzeźbi sylwetkę.
Chcesz ćwiczyć coś oryginalnego i osiągać spektakularne efekty na rurkach?? Koniecznie zapisz się do Colorfit na zajęcia Pole Fitness pod okiem charyzmatycznej i doświadczonej instruktorki Ani.
Jak co roku, przez okres wakacyjny, zajęcia odbywają się w grupach łączonych zawsze w poniedziałek i środę, o godz. 18.00. Dzięki temu, że uczestniczki szlifują na zajęciach to, czego nauczyły się dotychczas, dołączyć do grupy z łatwością mogą nowe polefitnesski, ponieważ instruktorka pokazuje figury indywidualnie.
Póki co mamy same panie, ale kto wie... może i jakiś pan spróbuje swoich sił w Pole Fitness??


Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA