Mini Maraton DEADPOOL w kinach Helios!

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
18
05.2018
Piątek
Tczew - Mini Maraton DEADPOOL w kinach Helios!

zobacz galerię zdjęć: 1
Już w najbliższy piątek, 18 maja we wszystkich kinach sieci Helios odbędzie się niepowtarzalny filmowy wieczór z obiema częściami ekranizacji jednego z najoryginalniejszych komiksów Marvela ostatnich lat - Mini Maraton DEADPOOL!

Kompletnie absurdalny, czarny humor, rozbrajające dialogi i galopująca akcja jeszcze długo po wyjściu z kina na 100% nie pozwolą zasnąć żadnemu z Widzów. Deadpool to najbardziej specyficzna postać ze świata Marvela,
a jego czarny humor natychmiast pokochały miliony!

Mini Maraton rozpocznie się o godzinie 20:00, pierwszą częścią serii, która stała się jednym z największych hitów 2016 roku. Chwilę później serca Widzów podbije wyczekiwana premiera - DEADPOOL 2!

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon jest ważny tylko w czasie Maratonu Filmowego.

Sieć kin Helios zaprasza na niepowtarzalny wieczór superbohatera... zupełnie innego niż wszyscy inni! Bilety są dostępne w sprzedaży, szczegóły dotyczące seansów znaleźć można pod adresem: www.helios.pl/nmf_deadpool. Pozostaje już tylko jedno pytanie - czy da się lepiej rozpocząć weekend?

Drukuj
Prześlij dalej