Koncert gongów i mis tybetańskich


odbędzie się
14
12.2018
Piątek
Tczew - Koncert gongów i mis tybetańskich
Zapraszam Cię w pełną pozytywnych energii niezwykłą, kosmiczną podróż do źródła żywych dźwięków - TRANSGONG MEDICINA

Przyjdź, aby poczuć kojące, subtelne dźwięki mis tybetańskich, dzwonków, majestatyczną siłę gongu oraz relaksujące dźwięki innych instrumentów archaicznych. Poczuj odprężenie, relaks i wyciszenie.

Dźwięki, muzyka, wibracje nieodłącznie towarzyszą nam przez całe życie. Wszystkie mają wpływ na to jacy i kim jesteśmy. Podczas koncertu mis i gongów zabieramy uczestników w "podróż do świata żywych dźwięków, w wymiar pierwotnego, świadomego snu, czasu poza czasem...". Potężne, dźwięki gongu budzą pierwotne zaufanie, obdarzają poczuciem bezpieczeństwa, dają głębokie odprężenie, wprowadzają w stan relaksu i wyciszenia, pozwalają na nowo odkryć naszą pierwotną naturę. Te ożywcze dźwięki wprowadzają nas w rezonans z nami samymi i z całym kosmosem, rozpuszczają napięcia, negatywne emocje, blokady energetyczne, a co za tym idzie uruchamiają naturalne mechanizmy regeneracyjne i uzdrawiające. Podczas sesji pojawia się jasność umysłu, większa pewność siebie, uwolnienie od lęków, a nasz mózg pracuje w większym zespoleniu z mocą intuicji. To wszystko powoduje, że potrafimy kształtować nasze życie w sposób bardziej niezależny, kreatywny i twórczy.

Sesja w dźwiękach mis i gongu, to prawdziwy masaż dla duszy i ciała.

Zarówno misy jak i gongi są silnie oczyszczające na poziomie fizycznym, pamiętać należy o tym by po seansie pić dużo wody, aby wypłukać z siebie uwolnione z komórek toksyny

więcej na temat mis i gongów: http://suplementswiadomosci.pl/index.php/2018/08/03/misy-i-gongi-tybetanskie/

Koncert odbędzie się w piątek 14 grudnia 2018 godz.19.00
Miejsce : Ul.Chłodna 5A, Tczew ( Biznes Punkt Tczew )

Wstęp, : 30 zł
Czas trwania : 60 minut


koncert odbywa się "na leżąco" więc zabierz ze sobą karimatę i koc :)

Po koncercie, będzie można zapisać się na indywidualne sesje terapii dźwiękiem.

Sławek Chodorowicz - od dzieciństwa pasjonuje się dźwiękiem i jego wpływem na ciało i umysł. W młodości grał na gitarze, udzielał się w niezależnych zespołach. Osiem lat temu przyszły do niego wibracje mis i gongów i od tego czasu stały się nieodłącznym elementem jego życia. Od siedmiu lat zajmuję się pracą z dźwiękiem mis tybetańskich i gongów. Uczestniczy w spotkaniach i warsztatach prowadzonych przez terapeutów dźwiękiem. Warsztat dźwiękiem w formie Nada Yogi udoskonalał m.in. u Kazimierza Kusa oraz Swamiego Karmayogi Saraswati. Współpracuję z organizacjami pozarządowymi i i instytucjami, dla których od lat wykonuje kąpiele w dźwiękach oraz masaże z użyciem mis tybetańskich.
Prowadzi firmę Zargo zajmującą się medycyną naturalną (www.zargo.com.pl).
Członek zespołu Chakra ZU - Transgong Medicina.


Więcej informacji pod numerem tel. 604 995 002

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew, ul.Chłodna 5A" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej