Krystyna Janda - Shirley Valentine w CKiS

Krystyna Janda (fot. krystynajanda.pl)

odbyło się
29
09.2012
Sobota
Tczew - Krystyna Janda - Shirley Valentine w CKiS
Krystyna Janda, 29 września br. zaprezentuje przed tczewską publicznością spektakl Shirley Valentine.

Shirley Valentine, która kiedyś miała marzenia (chciała zostać stewardessą!), od lat wiedzie życie kury domowej i żony. Wspomina, przygotowując obiad i popijając wino. Nie ma jednak dość odwagi, by zacząć realizować swoje dawne marzenia. Aż pewnego dnia...

Krystyna Janda jako kura domowa?!!! To całkiem możliwe... ale nie do końca. Znudzona i zahukana żona przy mężu otwarcie wyznaje: Wiesz, co ja sobie całe życie mówiłam? Dzieci dorosną to ja se stąd pójdę. Dzieci dorosły, a ja, co? Nie ma gdzie iść! A poza tym to wiesz, co ludzie mówią? ?Po czterdziestce to tak jakby już wszystko było i nic człowieka nie rajcuje.? Tylko, że u mnie to szybciej poszło! Ja to się tak czułam jak miałam dwadzieścia pięć! Pewnego dnia decyduje się na szaleństwo. Mając powyżej uszu małżeńskich powinności, wszystko postanawia zacząć od nowa. Pragnie się jeszcze cieszyć życiem i, mimo że lat jej nie ubędzie, zamiast mówić: "Boże, mam czterdzieści dwa lata", woli wykrzyknąć: "Shirley, masz dopiero czterdzieści dwa lata, jak to cudownie!".


Źródło: www.krystynajanda.pl/repertuar/1823

Cena biletów wynosi - 65 zł
Spektakl rozpocznie się o godzinie 19.00

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +6

  humbak_gość

  31.07.2012, 10:57

  cena

  czy wiadomo już w jakiej cenie będą wejściówki?

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx6.xx8 
 • +5

  acid_gość

  01.08.2012, 14:45

  I czy wejściówki w ogóle będą dla "szarego obywatela"?? Przecież na wszystkie ciekawe wydarzenia przychodzi "śmietanka" z zaproszeniami - tylko wybrani się "dokulturalniają".

  Odpowiedz
  IP: 95.48.xx2.xx8 
 • +8

  Mati_gość

  02.08.2012, 16:01

  Masz rację adic, to żenujące.

  Źle wspominam występ Kabaretu Moralnego Niepokoju w zeszłym roku. Kupiłam bilety dla siebie i rodziców w drugim dniu sprzedaży. Ku mojemu zdziwieniu wolne miejsca zaczynały się od 12 rzędu. Mimo to kupiłam bo mało jest okazji obejrzenia ich na żywo. Przy zajmowaniu miejsc zauważyłam, że pierwsze rzędy zajmują Twarze i rodziny Twarzy znanych z Urzędu Miasta, Starostwa itp. Największe zdziwienie wzbudziło we mnie pięcioletnie dziecko Twarzy śpiące z nudów na "swoim" miejscu.

  Odpowiedz
  IP: 46.76.xx9.xx2 
 • +6

  ghhh_gość

  02.08.2012, 17:43

  vbvbv

  U nas rok temu nie było kabaretu Moralnego Niepokoju! Była Neo-Nówka i Skeczów Męczących!

  Cytuj
  IP: 109.207.xx8.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.