Reha Forma z Mikołajem w Colorfit


odbyło się
08
11.2018
Czwartek
Tczew - Reha Forma z Mikołajem w Colorfit
Colorfit Gym & Fitness Center na jagiellońskiej 55 zaprasza na nowe zajęcia z fizjoterapeutą o nazwie Reha Forma - w czwartki o 19.10.
Dawniej fitness kluby proponowały głównie ćwiczenia dla osób młodych, zdrowych i lubiących aktywność. Teraz każdy, bez względu na wiek i kondycję, znajdzie w nich coś dla siebie. W Colorfit na zajęciach możesz nie tylko spalić nadmiar tkanki tłuszczowej i wyrzeźbić sylwetkę, ale też wyciszyć się, odpocząć lub wręcz przeciwnie - wyzwolić nagromadzoną energię.
Czasem treningi mają także inne, specjalne zadania, np. wspomagają leczenie różnych schorzeń, przede wszystkim tych związanych z siedzącą pracą, dlatego proponujemy Wam nowe ćwiczenia pod okiem trenera fizjoterapeuty Mikołaja - REHA FORMA, zawsze w czwartki o 19.10... na razie tylko w czwartki- wszystko zależy od tego, jak bardzo polubicie ten rodzaj zajęć...
REHA FORMA - zajęcia łączące wzmacnianie, stretching, elementy pilatesu i jogi, połączone tak, aby trening stał się formą rehabilitacji dla naszego ciała. Należy pamiętać, że rehabilitacja ruchem to nie tylko działanie na istniejące już problemy (np. bóle wielostawowe, bóle kręgosłupa, osteopenia), ale przede wszystkim jest to profilaktyka, czyli nie dopuszczanie do powstawania i rozwijania się chorób związanych z aparatem ruchu.
W czasie zajęć wykorzystywane są pozycje odciążające i stabilizujące kręgosłup oraz stawy. Oprócz ćwiczeń wzmacniających mięśnie posturalne wykonywane są również ćwiczenia oddechowe, elongacyjne, antygrawitacyjne, rozluźniające i rozciągające.

Do treningu wykorzystywane są różne przybory, takie jak: piłki, ciężarki, taśmy i inne.
Zajęcia wskazane dla osób, które narzekają na bóle stawowe, bóle kręgosłupa, mają stwierdzoną osteopenię, osób po zakończonych rehabilitacjach oraz tych, które potrzebują treningu ogólnorozwojowego.
Wstęp na karnet Siłownia Open, wejściówki jednorazowe oraz FREE, a także na karty sportowe - włącznie z Multisport SENIOR!!
Zachęcamy do rezerwacji miejsca ?? 58 728 50 82

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej