Tabata w Colorfit


odbyło się
18
05.2018
Piątek
Tczew - Tabata w Colorfit
Colorfit Gym & Fitness Center w Tczewie, na Jagiellońskiej 55, zaprasza wszystkich chętnych na Tabatę z Hanią, która odbywa się w każdy wtorek o 19.00, czwartek o 09.00 i piątek o 18.00.
Tabata, czyli czterominutowy interwałowy trening metaboliczny, w równomierny sposób angażuje jak najwięcej mięśni naszego ciała. Dzięki temu "podkręca" metabolizm i przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia wykonywane 2 lub 3 razy w tygodniu w szybkim czasie pozwalają osiągnąć szczytową formę.
Tabata to ćwiczenia składające się na trening o niezwykłej intensywności, który wykonuje się przy obciążeniu własnego ciała. Celem treningu jest poprawa zarówno wydolności anaerobowej (beztlenowej), jak i aerobowej (tlenowej), a co za tym idzie - zwiększenie wytrzymałości i wydolności organizmu. W związku z tym spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej jest "skutkiem ubocznym" intensywnych ćwiczeń.
Wstęp na zajęcia w oparciu o karnety Siłownia Open, wejściówki jednorazowe oraz FREE, a także karty sportowe Multisport, Vanitystyle i OK System.
W ramach tej samej wejściówki możesz godzinę zagrać w bilard (mamy 2 stoły), pograć w piłkarzyki bez ograniczeń czasowych (mamy 2 stoły). Możesz także skorzystać z sauny, ale to akurat dopiero po godz. 15.00, a w weekendy po 12.00. Wszystko to w ramach jednej wejściówki - bez dodatkowych opłat!!

Na Tabatę rezerwacje nie są konieczne, ale w razie dodatkowych pytań - dzwońcie: 58 728 50 82.
Wpadnijcie na trening do Colorfit i dajcie z siebie ile wlezie!! :)

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej