Pole Fitness w Colorfit


odbyło się
14
03.2018
Środa
Tczew - Pole Fitness w Colorfit
Colorfit Gym & Fitness Ceneter zaprasza na zajęcia Pole Fitness w każdy poniedziałek i środę o godz. 17.00 grupa początkująca, a o 18.30 grupa średnio-zaawansowana, zajęcia trwają 75 minut.
Pole Fitness - to seksowne ćwiczenia na rurze, które skutecznie wysmuklają sylwetkę, a jednocześnie podnoszą świadomość ciała i uczą zmysłowych ruchów. Pole Fitness i Pole Dance jest już dyscypliną sportową, a jej zasadniczy cel to poprawa ogólnej sprawności i zwinności. Są to ćwiczenia fitness z elementami tańca i akrobatyki, wykonywane przy użyciu zamontowanego pionowo, metalowego drążka. Pole Fitness trenuje się przede wszystkim w celu poprawy sprawności fizycznej. Umiejętność zmysłowego poruszania się to jedynie dodatkowy skutek ćwiczeń, podobnie jak smukłe, jędrne ciało, silne mięśnie i giętki kręgosłup.
Wstęp na zajęcia w oparciu o karnety Pole Fitness 4/8 wejść, wejściówki jednorazowe i FREE, a także karty sportowe Multisport, Vanitystyle i OK System. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca!! Tel. 58 728 50 82.
Zapraszamy:)

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej