"Zieleń dla tczewian" - przyjdź i pokaż swój pomysł

Zieleń dla tczewian

odbyło się
18
02.2012
Sobota
Tczew - "Zieleń dla tczewian" - przyjdź i pokaż swój pomysł
Chcesz mieć wpływ na to, jak wygląda Twoje osiedle? Marzy Ci się więcej zieleni? Przyjdź na spotkanie z grupą inicjatywną "Zieleń dla tczewian".

Zaczęło się od dyskusji na forum, potem padło hasło: Zróbmy coś. Jak zwykle w takich sytuacjach, po początkowej fali euforii emocje opadły, jednak coś się udało - spotkaliśmy się w świecie realnym, powzięliśmy postanowienia, zaczął się krystalizować pewien plan. Poszliśmy do Urzędu Miejskiego umówić się na spotkanie z Panem Prezydentem. Potem kolejne spotkania, trochę pracy w domu, spotkania ze sobą, nowe pomysły, idee. Po co o tym piszemy? Bo teraz doszliśmy do etapu, w którym potrzebujemy wsparcia Was wszystkich.

Jesteśmy tacy, jak Wy. Mieszkamy tu, żyjemy, część z nas pracuje, inni się uczą, zależy nam na tym mieście, zależy nam na otaczającej nas przestrzeni, zależy nam na tym, by czuć się dobrze we własnym mieście. Nasze marzenie nie jest wielkie i dzięki zaangażowaniu nas wszystkich, może się urzeczywistnić - możemy mieć wpływ na otaczającą nas rzeczywistość o ILE chcemy mieć na nią wpływ.

Przyjdź na spotkanie, zainwestuj swój czas w Zieleń dla Tczewian.

Terminy spotkań:

- 18.02.2012 godz. 12:00
- 23.02.2012 godz. 18:30


Drukuj
Prześlij dalej