Zumba w Colorfit Gym & Fitness Center


odbyło się
11
10.2018
Czwartek
Tczew - Zumba w Colorfit Gym & Fitness Center
Colorfit Gym & Fitness Center na Jagiellońskiej 55 zaprasza wszystkich chętnych na Zumbę w czwartek o 17.00 Zumba - jest połączeniem latynoskiej salsy, tradycyjnych kroków tanecznych wykorzystywanych w fitnessie oraz ćwiczeń kształtujących całe ciało. Łączy w sobie energetyczną i motywującą muzykę z wyjątkowymi krokami i układami tanecznymi, opiera się na zasadzie, że ćwiczenia powinny sprawiać przyjemność i być łatwe do wykonania. Zumba jest programem ćwiczeń doskonałym zarówno dla ciała jak i dla umysłu, pozwala ćwiczącym osiągnąć dobre samopoczucie oraz w widoczny sposób kształtować sylwetkę. Na zajęciach spalamy do 600 kalorii. Program ćwiczeń odpowiedni dla wszystkich. nasze zajęcia prowadzi certyfikowana instruktorka Zumby!!
Wstęp w oparciu o aktywne karnety Siłownia Open, wejściówki jednorazowe lub free a także na karty sportowe Vanitystyle, Multisport oraz OK System.
Rezerwacje pod numerem telefonu: 58 728 50 82
Zapraszamy!!

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA