Porady feng shui


odbyło się
12
10.2017
Czwartek
Tczew - Porady feng shui
Jak mówi stare chińskie przysłowie "Gdyby człowiek posiadał wytrwałość, nic nie byłoby niemożliwe". Ile to razy obiecywałeś sobie, że coś zrobisz, że czymś się konkretnie zajmiesz, że osiągniesz jakiś efekt? I jaki był efekt?

W powszechnie znanym dowcipie mąż mówi do żony " Nie musisz mi co pół roku przypominać, że mam naprawić kran". Takie "drobiazgi", ale i poważniejsze przedsięwzięcia wymagają odpowiedniego przygotowania i właściwego momentu rozpoczęcia prac nad planowanym zadaniem. Wiara w to, że jak dobrze zaczniesz to masz szanse dobrze skończyć jest dość powszechna. Jednak często o tym zapominamy, a później się dziwimy, że nie wyszło. Wg doświadczeń i filozofii chińskiej, są lepsze i gorsze momenty na rozpoczynanie ważnych rzeczy. Gdy wybierzesz właściwy moment będzie Tobie łatwiej.
Zapraszam w każdy czwartek w godz.16.00-17.00, jak zwykle w Domu Przedsiębiorcy w Tczewie, przy ul Westerplatte 3, pok. nr 18. Konsultacje są bezpłatne.
Więcej informacji i kontakt na www.twojeotoczenie.pl (skopiuj link i wprowadź do przeglądarki).

Zachęcam do rejestracji i zadawania pytań na http://www.odc.fora.pl/. Na tym forum można dowiedzieć się więcej i rozwiać wątpliwości. Wasze pytania wzbogacą Waszą wiedzę.
Konsultant Feng Shui
mgr inż. Wiesław Jurek

Sonda - odpowiedz na pytanie

Czy jesteś za likwidacją przedmiotu religii w szkołach publicznych?

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew, ul. Obr. Westerplatte 3" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej